У Шполянській громаді з’явився осучаснений простір для дітей

20 червня на базі КЗ «Шполянський ЦДТЮТУМ» з ініціативи та фінансової підтримки громадської організації «Десяте квітня» https://dk.od.ua/ та за сприяння відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади відкрито новий дитячий осередок!
Це чудова подія, яка стала справжнім подарунком для дітей Шполянської громади під час літніх канікул, особливо для тих, хто вимушений був покинути свої домівки через війну. Кімната щастя обладнана інтерактивними іграшками, зручними меблями та дидактичними матеріалами. Тут діти зможуть не лише гратися та розважатися, але й навчатися, розвивати свої творчі здібності та спілкуватися з однолітками. На відкритті дитячого простору виступили Володимир Кудря, керівник регіонального підрозділу ГО «Десяте квітня» в Кіровоградській та Черкаській області, Олег Кошовий, в.о. міського голови Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади; Микола Грабовий, фахівець із захисту дітей ГО «Десяте квітня». Присутніх привітали музичними номерами солістки зразкового дитячого вокального ансамблю «Калинонька» Артеменко Антоніна з піснею «Кульбабка та Меркотан Анастасія з піснею «Золотоволоска», керівник Валентина Каландирець. На завершення заходу всіх присутніх чекали солодкі подарунки від спонсорів і майстеркласи від керівників гуртків.
Цього ж дня, 20 червня 2024 року, в.о. міського голови Олег Кошовий та Володимир Кудря, керівник регіонального підрозділу ГО «Десяте квітня» в Кіровоградській та Черкаській області, підписали меморандум про співпрацю. Керівник громади подякував благодійникам за облаштування нового простору з телевізором, ноутбуком, автономною акустичною системою, фліпчартом, принтером із функцією сканера, комфортними меблями, настільними іграми загальною вартістю 125000 гривень. Міською радою придбано вертикальні жалюзі для створення затишку й захисту приміщення від сонячних променів.
ГО «Десяте квітня» працює над захистом прав людини та розвитком суспільства. Організація надає безкоштовну соціальну допомогу, юридичні консультації, психологічний супровід та допомагає громадам створювати комфортні умови для проживання.
Ми щиро дякуємо всім, хто долучився до створення цього чудового острівця щасливого дитинства. Дякуємо воїнам за боротьбу, за мирне майбуття в рідній Україні.
Поділитись:
Перейти до вмісту