Сила батьківської любові

Чи замислювались ви над тим, що для тата, як і для мами, важливий вияв ваших почуттів, ваше розуміння, увага і підтримка?
Батько в нашій уяві — це образ сильної, сміливої, мудрої людини. Від нього часто залежить добробут, порядок, злагода й затишок в оселі.
Батьківська любов потайна, але ми її відчуваємо завжди, навіть тоді, коли наші татусі відходять у засвіти, бо вона вічна, супроводжує дітей усе їхнє життя.
19 червня 2024 р. у КП «Центр надання соціальних послуг» Шполянської міської ради ОТГ (далі — центр) відбувся тематичний захід «Краса і ніжність сильних рук», приурочений Дню батька.
Знову центр гостинно приймав учасників й учасниць Університету третього віку, які дуже сумлінного підготувалися до заходу: пісні, вірші, прислів’я, сценка про батька й доньку максимально влучно дібрані, гарно відрепетирувані й виконані з любов’ю, ніжністю, вдячністю, повагою до батька, татуся, тата — одного з найрідніших людей для кожного з нас. Кожен виступ був зворушливий та викликав бурю емоцій в душі.
Висловлюємо щиру подяку всім, хто взяв участь у підготовці такого душевного свята: Любові Коцюрбі, Галині Мотрич, Лідії Ганзюк, Тетяні Косенко, Наталії Осадчій, Каріні й Олександру Вінгоренкам, Тетяні Льовушкіній, Валентині Нестеренко, Анні Гудимі, Людмилі Нагибі, Лілії Фартушній, Василю Третяку, Віктору Гудимі.
Дякуємо також Наталії Прищепі, голові літоб’єднання ім. Олекси Влизька, за те, що зачитала для присутніх уривок зі свого оповідання «Вічне кохання».
Крім того, ведучі заходу нагадали всім присутнім про те, що днями минають роковини з дня смерті одного з активних учасників Університету третього віку, неперевершеного співака, чудового артиста, найкращого у світі батька й дідуся — Миколи Даниловича Косенка. Його пам’ять вшанували хвилиною мовчання.
Щира подяка й доземний уклін тим татусям, які є справжньою підтримкою, прикладом для своїх дітей та онуків. Усі чоловіки, які були присутні на святі, отримали квіти на знак вдячності за їхній щоденний нелегкий труд, турботу, любов.
Після завершення свята всі присутні були запрошені до чаювання із солодощами (печивом та цукерками), які люб’язно надав приватний підприємець Максим Доценко, за що йому теж величезна подяка й шана.
Найщиріші слова подяки пролунали на адресу наших мужніх воїнів ЗСУ, які, боронячи землю, віддаючи на полі бою своє здоров’я й життя, дозволяють проводити такі щемкі заходи для вшанування всіх батьків України.
Поділитись:
Перейти до вмісту