Крок до нових освітніх вершин уже подолано в громаді

19 червня в нашій громаді фінішувала основна сесія національного мультипредметного тесту. Цього року за сприяння Шполянської міської ради було відкрито ще один тимчасовий екзаменаційний центр, тож діяли вони на базі Шполянських ліцеїв №1, №2 та №3, у яких 336 випускників 2023-го та минулих років із закладів загальної середньої освіти Шполянської, Катеринопільської, Мокрокалигірської, Єрківської, Вільшанської, Ватунської та Лип’янської громад пройшли предметне тестування.
Сьогодні ми вже впевнено говоримо: нам це вдалося! Завдяки стійкості титанів миру в тилу — наших захисників і захисниць ЗСУ. Слава воїнам!
Вдячні за професіоналізм директорам ліцеїв Валентині Осадчій, Олександру Гончару та Анатолію Осадчому, педагогам, які відповідально та якісно виконали роботу в аудиторіях. Дякуємо директорам усіх ліцеїв і гімназій, які гуртом надали комп’ютери.
Спасибі директорам закладів дошкільної освіти «Сонечко» й «Калинка» Дарії Меркотан і Людмилі Струк за те, що надали ковдри, які зігрівали в укриттях під час повітряних тривог наших дорослих дітей.
Слова подяки адресуємо працівникам відділу освіти й господарського відділу міської ради, технічному персоналу ліцеїв, місцевим службовцям Нацполіції, ДСНС, Шполянській філії відокремленого структурного підрозділу «Звенигородські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго».
Щиро дякуємо за довіру й вибір наших закладів освіти Київському регіональному центру оцінювання якості освіти, управлінню освіти і науки Черкаської ОВА, лабораторії-центру ЗНО та моніторингу якості освіти Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педпрацівників.
Усі разом ми подбали про те, щоб випускникам нашої, а також сусідніх громад удома й рідні стіни допомогли подолати важливе життєве випробування, адже в цьому році їм не довелося складати тести десь-інде.
Бажаємо абітурієнтам успішного вступу в омріяні заклади освіти. Нехай нові сторінки нашого майбуття пишуться в мирній Україні, де, як і до війни, панують дух мудрості, атмосфера стійкості й культ розуму.
Згуртовані люди — міцна громада!
Поділитись:
Перейти до вмісту