Річниця пам’яті Героя

Сьогодні ми з сумом згадуємо Валерія Анатолійовича Деменева, жителя села Мар’янівка, який, виконуючи бойове завдання, при вогневому зіткненні із супротивником 24 червня 2023 року загинув поблизу населеного пункту Лиман Перший Куп’янського району Харківської області.
Валерій Деменев народився 26 жовтня 1995 р. в с. Матусів. Згодом сім’я Валерія переїхала в Мар’янівку, 1 вересня 2002 р. він пішов до першого класу Мар’янівського навчально-виховного комплексу, де навчався до 9 класу. Далі здобував освіту в Київському професійному енергетичному ліцеї за фахом маляра, штукатура. Працював вантажником. Однокласники й односельці пам’ятають Валерія як енергійного та життєрадісного хлопця з відмінним почуттям гумору, комунікабельного, вірного, надійного та оптимістичного товариша. Для батьків Валерій був надією та міцною опорою, а для молодших брата й сестрички — прикладом для наслідування. Він займався спортом — бігом, футболом, боксом. Своєю вірою в краще хлопець викликав захоплення в оточуючих. Любив життя, мріяв створити міцну сім’ю й прожити довго та щасливо. Валерій Анатолійович з перших днів повномасштабної війни став до лав ЗСУ, із квітня 2022 року брав участь у боях за Луганщину, Донеччину та Харківщину. Опинившись у подвійному оточенні, наші хлопці цілодобово із надлюдською стійкістю та мужністю утримували свої позиції на Лиманському напрямку, стояли живим щитом проти ворога. Валерій був справжнім воїном, патріотом, зразком незламності та міцності духу.
Класний керівник Оксана Вишенська, згадує Валерія як енергійного та життєрадісного хлопця. На його вустах ніколи не зникала посмішка. Валерію важко було всидіти на місці, складалося враження, що хлопець завжди кудись поспішає… мабуть, поспішав жити… У таких, як Валерій, наше майбутнє та майбутнє нашої країни, якого нас позбавляють рашисти. Він назавжди залишиться в пам’яті як герой, який віддав своє життя за нашу свободу.
Сьогодні рідні та близькі Валерія Деменева, друзі, вчителі, представники влади зібралися на кладовищі, щоб вшанувати його пам’ять. До могили клали квіти, лунали щирі молитви та слова скорботи. З сумом і щирою вдячністю згадував Валерія староста Мар’янівського старостату Анатолій Шубаркін його щирість, доброту та безстрашність.
Світла пам’ять про Валерія Деменева назавжди залишиться в наших серцях.
Поділитись:
Перейти до вмісту