Серце України не здолати

У мальовничому селі Мар’янівка, де здавна переплітаються історія та сучасність, де в душах людей живе щира любов до рідного краю, цього літнього дня відбулася подія, яка зворушила серця багатьох. На честь 284-ї річниці з дня заснування села, у день Святої Трійці та Івана Купала, на центральній площі розгорнулося справжнє дійство єднання та незламності українського духу.
Благодійний концерт «Серце України не здолати» — це не просто виступи талановитих артистів, це — гімн стійкості й віри у перемогу. У цей червневий погожий вечір Мар’янівка перетворилася на справжній осередок любові та єднання, де кожен долучився до спільної справи — підтримки Збройних сил України.
На ярмарку, що розташувався на площі в центрі села, можна було не лише поласувати традиційними українськими стравами, приготованими з душею та любов’ю місцевими жителями, а й долучитися до благодійної справи. Завдяки щедрості й небайдужості людей вдалося зібрати значну суму — 11580 грн, спрямовану на допомогу нашим захисникам і передану Благодійному фонду «Крила».
З вітальними словами до жителів села звернулися заступник міського голови Ірина Каландирець та староста Мар’янівського старостату Анатолій Шубаркін. Їхні щирі слова продовжили атмосферу єднання та підтримки, нагадали про важливість згуртованості в складні воєнні часи.
Під час заходу лунали емоційні пісні з глибоким змістом у виконанні артистів Філія с. Мар’янівка КЗ “Центр культури та дозвілля” Шполянської ОТГ: хореографічного колективу «Вікторія», керівник Вікторія Чекулаєва; дитячого вокального ансамблю «Веселка», керівник Наталія Прокопенко; солісток Світлани Константинової, Ірини Ушакової; вокального ансамблю «Чарівниця». Ведуча заходу Світлана Береза з непідробною любов’ю до українського слова майстерно передала всю палітру любові до рідного села в серці України, його працьовитих, згуртованих жителів. Кожен номер був пронизаний любов’ю до України, вдячністю воїнам за їхню самовідданість та вірою у світле майбутнє.
Цей день доводить усім, що українці — незламний народ, який завжди буде стояти на захисті своєї землі, багатої культури та високих цінностей. Нехай лунає українська пісня, хай квітне українська земля, хай буде здорова та щаслива Україна! У ці складні часи, коли наша країна бореться за свою свободу, такі події нагадують нам про те, що ми — одна велика родина, і разом ми обов’язково переможемо.
Поділитись:
Перейти до вмісту