Всеукраїнський турнір SeaSters&Tairove Cup

22-23 червня в м. Одеса проводився Всеукраїнський турнір SeaSters&Tairove Cup, у якому взяли участь 16 команд хлопців та дівчат з різних міст України: Полтава, Івано-Франківськ, Шпола, Миколаїв, Вознесенськ, Одеси та області.
2 дні, 40 матчів, 250 гравців та гравчинь на одному видатному стадіоні «Чорноморець»!
«Жайвір» гідно представив Шполянщину, дівчата з невеличкого містечка дали справжній бій своїм суперницям та завоювали прихильність глядачів , були відмічені тренерами за командну гру та чудову технічну підготовку.
Команди були розподілені на дві підгрупи по 4 в кожній.
Жайворята здобувши дві перемоги та з командою, майбутнім переможцем турніру «SeaSters», зіграли в нульову нічию, хоча були моменти для взяття воріт, не вистачило фарту. В результаті, посіли друге місце в групі за додатковими показниками і здобули право грати у півфіналі.
На жаль, наші гравчині поступились дівчаткам з Івано-Франківська 0:1 через прикру помилку в захисті при рівній грі.
У втішному фіналі за 3-тє місце перемогли команду з м. Арциз Одеської області .
На урочисту церемонію нагородження завітали голова Одеської обласної державної адміністрації Олег Кіпер, легендарний тренер «Чорноморця» та збірної України Семен Альтман та володар «Золотого мʼяча» Ігор Бєланов. Компанію їм склали президент «SeaSters» Олександр Андросов, член комітету дитячо-юнацького футболу УАФ Вілін Цандр, голова комітету жіночого футболу ООФА Олена Яковлева, головний тренер молодіжної жіночої збірної України з футболу Наталія Ігнатович, а також гравчині «SeaSters» Ольга Бойченко, Дарʼя Івкова та Єлизавета Лиховид.
Абсолютно всі команди отримали памʼятні кубки та медалі турніру, грамоти та призи від Norris, а кращі гравці — ще й мʼяч від Одеської Обласної Футбольної Асоціації.
Але це не всі мʼячі, які запамʼяталися нашим учасникам: «Золотий мʼяч» Ігора Бєланова став головною прикрасою фотозони SeaSters&Tairove Cup, і всі бажаючі могли не тільки сфотографуватися з м’ячем, а ще й отримати автограф від його володаря.
Жайворята були в захваті від спортивної атмосфери, яка панувала на чудовій арені «Чорноморець» та самої поїздки в цілому.
Ми вдячні всім учасникам та нашим ЗСУ за можливість влаштовувати такі заходи для дітей.
Поділитись:
Перейти до вмісту