Пам’яті Героя… Минає час та не минає біль від втрати

Сьогодні, 25 червня, минає друга річниця смерті відважного сина України Романа Дзюби. Цього дня всі, хто знав і пам’ятає Романа, згадують його добрим словом і тихою молитвою.

Роман Анатолійович Дзюба народився в селі Іскрене Шполянської громади 26.01.1988 року. По закінченні школи продовжив навчання у професійно-технічному училищі №37 в с. Козацьке Звенигородського району. Працював у рідному селі трактористом. З 2015 року був у зоні АТО. Коли народилася одна з донечок, повернувся додому.  Роман мав дві донечки Юлію, Аріну і синочка Тимофія. З 1 березня 2022 року мобілізований на військову службу до лав ЗСУ. Життя захисника обірвалось внаслідок серцевої недостатності 26 червня 2022 року при виконанні військового обов’язку, захисті територіальної цілісності та незалежності України, у м. Білецьке Покровського р-ну Донецької області.

Однокласники згадують Романа як дуже світлу людину,  добру, дружелюбну, веселу, чуйну, і дуже позитивну.

«Рома був людиною з добрим великим серцем, завжди готовий прийти на допомогу в будь-якій ситуації. Навіть, коли не вистачало часу на родину, ішов допомагати тим, кому потрібніша була допомога», — пригадує мама Лариса Григорівна.

Пам’ятаємо про тебе, Романе, як про людину міцну духом і нескорену.

Спочивай з миром! Герої не вмирають! Вони назавжди в наших серцях!

 

Поділитись:
Перейти до вмісту