Наша спільна допомога важлива

У Центр гуманітарної допомоги при Шполянській міській раді ОТГ звернулася мама захисника Сергія Бударіна, аби сформувати передачу для сина. До неї увійшли: мівіна, чай, кава у банках і стіках, цукор, мафіни, ліки. Крім того, для захисника сплели й передали маскувальну сітку співробітники філії КЗ «Центр культури та дозвілля» і мешканці с. Топильна. Ініціатором її створення стала Марина Різник, працівниця бібліотеки при цьому закладові.

Також, збираючись у чергову поїздку в північно-східну частину України, у Центр гуманітарної допомоги при Шполянській міській раді ОТГ звернувся військовий капелан Микола Сакундяк. Для нього оперативно підготували передачу, до якої увійшли: питна вода, вареники, пиріжки, маковики, рогалики, мафіни, варення, мівіна, чай, кава, сухі супи, серветки і 3 сітки. Їх швидко сплели й передали співробітники філій КЗ «Центр культури та дозвілля» і мешканці сіл Товмач та Капустине. Випічку приготували й надали співробітники філії КЗ «Центр культури та дозвілля» і мешканці с. Іскрене.

Благодійний фонд «Крила» придбав тканину для виготовлення маскувальних сіток і передав її мар’янівським бджілкам-трудівницям, аби ті плели захист для наших незламних Героїв, які стоять на варті сьогодення і майбуття, щосекунди ризикуючи своїм життям, аби наше тривало у відносному спокої і тиші.

Цінуймо! І підтримуймо хлопців! Увесь час тривають збори всього необхідного для них.

Долучайтеся! Не будьте байдужі!

Допомогу для військових можна приносити в КЗ «Центр культури та дозвілля», що знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Соборна, 2; пн.-чт. 8:00-17:15; пт. 8:00-16:00.

Поділитись:
Перейти до вмісту