Працівниці міської ради отримали заохочення за результати роботи

26 червня 2024 року відбулася 15-та чергова сесія Звенигородської районної ради, на яку були запрошені представники Шполянської міської ради ОТГ. На початку засідання голова Звенигородської районної ради Сергій Струк з нагоди Дня Конституції України нагородив Почесними грамотами районної ради:

  • ЗАХАРЧУК Вікторію, начальника відділу інвестиційного та соціально-економічного розвитку Шполянської міської ради ОТГ, за розбудову міжнародного партнерства та покращення інвестиційного розвитку, активну участь у грантових програмах, фондах підтримки та фінансових інструментах, які сприяють економічному розвитку та покращенню якості життя жителів громади;
  • КРАВЧЕНКО Мар’яну, начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Шполянської міської ради ОТГ, за зміцнення ветеранської політики,  активну участь у міжнародному співробітництві, розбудову принципів відкритого врядування як ключового компоненту стійкості громади в умовах воєнного стану.

Щиро вітаємо із заохоченням за успіхи в роботі. Нагородження для кожної людини є не лише приємним моментом, а й інструментом мотивації, підвищення продуктивності, відчуття того, що працю цінують.

Поділитись:
Перейти до вмісту