Герої-земляки дякують за підтримку

Шполянин Сергій Бударін уже отримав посилку, яку сформували для нього в КЗ «Центр культури та дозвілля». Наші Герої висловлюють щиру подяку за смаколики, ліки маскувальну сітку, а найбільше — за небайдужість і підтримку.
Руслан Стеценко повернувся з чергової поїздки на нуль до наших мужніх захисників. Хлопцям приємно, що про них не забувають, постійно збирають все необхідне для них, допомагають тримати стрій і давати відсіч ворогові. Серед інших, хто долучився до цієї поїздки, військові висловлюють вдячність за сітки КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської ОТГ, який очолює Олена Міцкевич, обереги від Інни ВовкШполянській дитячій мистецькій школі в особі директора Тетяни Чебан за фінансову допомогу та дитячі малюнки, музичному гурту «Сузір’я» за фінансову допомогу.
Також повернувся з поїздки у північно-східну частину України військовий капелан Микола Сакундяк. Щирі слова подяки висловлює він усім, хто долучився, а саме: Василю Коліснику за допомогу провізією і пальним; старостату села Васильків на чолі з Іваном Дубиною і всім жителям за зібрані продукти; філії с. Іскрене КЗ «Центр культури та дозвілля» за випічку; продукти швидкого приготування, засоби гігієни і 3 маскувальні сітки, які сплели павучки із сіл Капустине та Товмач; Віталію Венгеру, постійному партнеру із постачання м’ясної продукції, за сало; Олександру Кривулі за наданий автомобіль для збору провізії. Окрема і щира подяка від капелана адресована всім, хто донатив, зокрема парафіянам із сіл Капустине, Кримки і Васильків.
Друзі, разом ми — неймовірна, потужна сила, яка протистоїть лютому, кровожерному ворогу. Тримаймося, гуртуймося, працюймо задля перемоги!
Ми все здолаємо! Ми зможемо!
Поділитись:
Перейти до вмісту