Мобільна аптека: ліки — у кожне село!

28 червня мобільний аптечний пункт Черкаського обласного комунального підприємства «Фармація» працював у селах нашої громади: Бурти й Надточаївка.
Пересувний аптечний пункт — це пересувний транспортний засіб, обладнаний лікарськими засобами, спеціальним складським обладнанням, включаючи холодильники та прилади для контролю температури та вологості. Крім того, транспортний засіб має достатньо місця для належного зберігання та реалізації лікарських засобів і виробів медичного призначення.
Під час візиту до сіл Бурти й Надточаївка працівники мобільної аптеки не лише продавали ліки, а й надавали послуги з вимірювання тиску. Це корисна послуга, адже гіпертонія — поширена проблема, особливо серед людей похилого віку
Мешканці сіл залишили схвальні відгуки, тепер вони без проблем і зайвих витрат чату можуть придбати необхідні ліки, адже аптека сама приїжджає до них.
Мобільні аптечні пункти — це дієвий соціальний проєкт, який робить доступними лікарські засоби для жителів сіл, де немає стаціонарних аптечних закладів.
Поділитись:
Перейти до вмісту