З Днем Конституції України!

28 років тому 28 червня 1996 року після безперервного 24-годинного засідання депутатами Верховної Ради було прийнято Основний закон України. «За» проголосували 315 парламентаріїв. Українці знають, що таке Конституція, і які в неї славетні правові предки, зокрема Конституція Пилипа Орлика, якій понад 300 років. Її називають першою писемною Конституцією Європи.
Сьогодні в читальній залі міської бібліотеки відбувся тематичний захист, присвячений Дню Конституції України. До присутніх з вітальним словом звернувся в.о. міського голови Олег Кошовий, підкресливши вагоме значення цього документа в житті нашого демократичного суспільства, адже він увібрав віковий досвід і волю українців самостійно творити своє майбутнє. Також Конституція утверджує головні цінності нашого народу — людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканність і безпека, свобода слова, свобода вибору тощо.
До присутніх звернувся голова Шполянського осередку громадської організації «Всеукраїнське об’єднання ветеранів» Віктор Слюсар. Він розповів про те, яка клопітка робота передувала прийняттю Основного закону, які суперечки й протиріччя виникали в ході роботи над документом. Урешті 28 червня наша країна отримала Конституцію.
Україна — це кожен із нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, справедливість — усе, що декларує і гарантує нам Основний закон. Нині воюють, віддаючи своє здоров’я і життя кращі сини й доньки Батьківщини, аби прийдешні покоління мали всі права, згадані в Конституції. Наше ж покоління не має права здатися.
Ми будемо боротися до перемоги за сьогодення і майбуття!
Слава Україні!
Поділитись:
Перейти до вмісту