Подяка від Даніїла Скорика — землякам за турботу

До Центру гуманітарної допомоги при Шполянській міській раді ОТГ, що функціонує на базі КЗ «Центр культури та дозвілля», звернулася мама молодого Воїна Даніїла Скорика, який після вимушеного внутрішнього переселення в нашу громаду нині захищає волю держави в східній її частині. Для нього оперативно підготували: мівіну, чай, каву у стіках, вологі серветки, засоби гігієни (туалетний папір, мило, піна для гоління), печиво, мафіни, макаронні вироби тощо.

Даніїл уже отримав посилку і шле слова найщирішої подяки всім, хто невтомно допомагає, не стоїть осторонь, а працює в тилу задля наближення нашої довгоочікуваної перемоги. Ці передачі з дому надзвичайно важливі для хлопців. Вони їх чекають і дуже радіють, отримавши. Адже це свідчення турботи й підтримки. Тому допомагаймо, підтримуймо військових, бо вони — наш захист і надія на майбутнє у вільній країні.

Нагадуємо, що допомогу для наших незламних воїнів можна приносити в КЗ «Центр культури та дозвілля», що знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Соборна, 2; пн.-чт. 8:00-17:15; пт. 8:00-16:00.

Поділитись:
Перейти до вмісту