Проекти рішень виконкому від 28.06.2024

Онищенко Н.В.

 1. Про отримання благодійної допомоги для забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти Шполянської міської територіальної громади
 2. Про отримання благодійної допомоги.

Кравченко М.В.

 1. Про затвердження подання органу опіки та піклування про доцільність призначення опікуна в разі визнання недієздатності.
 2. Про затвердження подання органу опіки та піклування про доцільність призначення опікуна в разі визнання недієздатності.

Cкляр А.І.

 1. Про надання пільг з оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади

Кучерява В.М.

 1. Про продовження терміну перебування Борща Івана Володимировича в Смілянському дитячому будинку-інтернаті на повному державному утриманні.
 2. Про надання грошової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування для придбання шкільного та спортивного одягу.
 3. Про надання малолітній Коваленко Софії статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
 4. Про надання малолітньому Скуменку Михайлу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
 5. Про затвердження висновка про доцільність позбавлення батьківських прав Чалої Руслани Юріївни.
 6. Про надання дозволу неповнолітній Шелепко А.В. на укладання договору про поділ спадкового майна.

Каландирець І.І.

 1. Про взяття на квартирний облік Слободяника О.В.
 2. Про взяття на квартирний облік Богатова С. О., дитину, позбавлену батьківського піклування.
 3. Про надання одноразової матеріальної допомоги мобілізованим жителям громади.
 4. Про надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, зарахованих для проходження служби в ЗСУ України за контрактом.
 5. Про надання щомісячної матеріальної допомоги (стипендії) протягом 2024 року членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців громади, які брали участь в бойових діях .
 6. Про надання одноразової матеріальної допомоги Романець М.Н., матері загиблого військовослужбовця.
 7. Про надання одноразової матеріальної допомоги Осауленко А.В., дружині загиблого військовослужбовця.

Меркотан В.В.

 1. Про погодження намірів на підрізання зелених насаджень.
 2. Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надається КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади для населення».
 3. Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифу на надання ритуальних послуг КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади».
 4. Про визначення переможця конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна.
 5. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади від 07.05.2024 №288 «Про надання дозволу ФОП Свердловій Л.М. на здійснення виносної торгівлі в м. Шпола Звенигородського району Черкаської області».
 6. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету від 16.11.1995р. №166/4 «Про дозвіл будівництва (перебудови) індивідуального житлового будинку»
 7. Про надання дозволу ФОП Доненку Д.І. на здійснення виїзної торгівлі по вул. Лозуватська, м. Шпола.
 8. Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою.
 9. Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою Шполянській філії відокремленого структурного підрозділу «Звенигородські енергетичні мережі» ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».
 10. Про надання дозволу на встановлення індивідуального опалення гр. Соколовській І.М. по вул. Соборна, 37, кв.72, м. Шпола Звенигородського району Черкаської області.
 11. Про надання дозволу ФОП Лозовенку Є.О. на проведення гастрольних заходів комплексу атракціонів Луна-парку.
 12. Про надання дозволу ФОП Бирюк Л.В. на розміщення зовнішньої реклами по вул. Лебединська, м. Шпола, Звенигородського району Черкаської області.
 13. Про закриття поштової адреси по пров. Чумацький, 12, с. Сигнаївка Звенигородського району Черкаської області.
 14. Про закриття поштової адреси по вул. Повстанська, 26, с. Сигнаївка Звенигородського району Черкаської області.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на поточний ремонт системи каналізації Сигнаївського ліцею Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 16. Про затвердження проектно-кошторисної документації на реконструкцію системи газопостачання теплогенераторної ЗДО «Ялинка» Шполянської міської ради ОТГ.
 17. Про затвердження проектно-кошторисної документації на поточний ремонт підвального приміщення об’єкта фонду захисних споруд (найпростішого укриття) ЗДО №3 «Зірочка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 18. Про затвердження проектно-кошторисної документації на поточний ремонт частини приміщень третього поверху адмінбудівлі Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
Поділитись:
Перейти до вмісту