Схилімо голови перед пам’яттю Героя

1 липня 2024 року минає 2 роки відтоді, як захищаючи Батьківщину, загинув наш земляк Юрій Путря. Сьогодні вранці його могилу відвідали в.о. міського голови Олег Кошовий та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Каландирець. Вони вшанували пам’ять загиблого воїна хвилиною мовчання, а також висловили співчуття його родині та близьким.
Шполянин Юрій Петрович Путря був мобілізований до лав ЗСУ 3 березня 2022 року. Був солдатом, стрільцем 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Загинув 1 липня 2022 р. поблизу населеного пункту Вершина Донецької області.
29 липня 2022 року нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Юрій був опорою й підтримкою для рідних, друзів, побратимів. Щирий, доброзичливий, мужній, справжній патріот, завжди готовий прийти на допомогу.
Своїми спогадами поділилися Людмила й Олександр Тимчаки, друзі родини:
«Сьогодні біля могили Юри зібралися його рідні, друзі й хрещеники, яких він щиро любив, завжди був уважний до них, а вони відповідали йому взаємністю: поважали, дослухались, цінували, любили, як рідного тата. Усі діти з вулиці, де проживав Юрій з родиною, також любили його за доброту й щедрість, адже він сам був неабияким поціновувачем солодкого і завжди пригощав цукерками сусідських непосид. На третій день після початку повномасштабного вторгнення, не роздумуючи, попрямував до військкомату разом із дружиною-медиком і став на захист Батьківщини, щоб дітвора могла жити в мирі на рідній землі. Тепер оберігатиме нас з Неба. Світла пам’ять добрій людині!»
Згадаймо сьогодні у щирій молитві нашого Героя, який віддав життя за мир, спокій на нашій землі.
Вічна пам’ять і вічна слава хороброму Воїну, вірному сину України!
Поділитись:
Перейти до вмісту