Дякуємо нашим бджілкам-трудівницям!

Ви вже знаєте про те, що співробітники філій КЗ «Центр культури та дозвілля» та жителі сіл нашої громади постійно плетуть і відправляють на фронт маскувальні сітки, які допомагають сховати від лихих очей ворога техніку та наших незламних воїнів і роблять їх менш вразливими для обстрілів.

Сьогодні хочемо розповісти про скромних бджілок, які теж долучилися до цієї доброї справи. Отже, віднедавна плетуть захист для наших хлопців працівники КП «Центр надання соціальних послуг». Активно долучаються до цього процесу учасники й учасниці Університету третього віку, інші відвідувачі.

Крім того, в приміщенні колишнього МНВК плетуть маскувальні сітки його робітники, а також Оксана Логвинюк, психолог, провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я, відвідувачі Ветеран HUB, учасники шахового клубу «Дебют» і всі бажаючі.

Плетіння маскувальних сіток — це нескладна справа, до якої може долучитися кожен. Для цього не потрібно володіти якимись спеціальними навичками, достатньо мати бажання допомогти та вільний час. Маскувальних сіток ніколи не буває достатньо. Їх завжди мало, вони потрібні постійно і повсюди, де йдуть бойові дії. Наші земляки у своїх запитах завжди вказують маскувальні сітки.

Плетіння сіток має не тільки фактичну користь для війська, але й терапевтичну для тих, хто їх плете, адже механічне повторення одного й того самого руху допомагає заспокоїтись, знизити тривожність, сприяє покращенню дрібної моторики тощо.

Тож велика подяка всім-всім, хто плете захист для наших хоробрих Воїнів, дбаючи про їхню безпеку.

Долучаймося до цієї справи, допомагаймо хлопцям боронити нас!

 

Поділитись:
Перейти до вмісту