Наші дівчата знову святкують перемогу

30 червня в с. Линовиця Линовицької ОТГ Чернігівської області проводився Всеукраїнський турнір з футболу серед команд дівчат 2011–2012 р.н.
Шполянщина була представлена командами ДЮСШ Шполянської ОТГ «Жайвір» (м. Шпола) та «Ніка» (с. Лебедин).
Шполяни, не програвши жодної гри, стали переможцями змагань. Лебединські дівчатка розділили 3-тє місце з командою (з м. Прилуки Полтавська обл.). Срібним призером стала місцева команда «Кристал», яка готується до Всеукраїнської першості ВФСТ «Колос» та зіграє в м. Берегове (Закарпатська обл.) з 2 по 7 липня.
Команди нагороджені кубками, медалями та грамотами.
Команди нашої ДЮСШ вдячні за оперативність та злагоджену роботу директору Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради ОТГ Ігорю Крещенку, а також водіям Володимиру Куріленку та Сергію Швецю за відмінну роботу і оперативне вирішення проблеми. Справа в тому, що по дорозі зі змагань вийшов з ладу автобус, наданий для перевезення команд. Керівництво Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату організувало виїзд справного автобуса, що дало змогу юним спортсменкам вчасно повернутися до рідних домівок.
Поділитись:
Перейти до вмісту