Вшановуємо Героя, який віддав своє життя за мир на рідній землі!

Сьогодні, 3 липня 2024 року, минає рік з дня загибелі нашого земляка Олега Агафонова. Його могилу разом із рідними й друзями відвідали Микола Остапчук, староста с. Іскрене та Іван Дубина, староста с. Васильків. Вони вшанували пам’ять полеглого воїна хвилиною пошани й честі, поклали квіти до його могили.
Олег Васильович Агафонов 11.09.1984 р.н. був прийнятий на військову службу 1 березня 2022 року Звенигородським РТЦК та СП.
Стрілець стрілецької роти загинув 03.07.2023 року при виконанні бойових завдань у Бахмутському районі Донецької області, отримавши смертельне поранення під час ворожого обстрілу.
9 січня в сесійній залі Звенигородської районної ради Юрій Піковський, начальник Звенигородської райoннoї військoвoї адміністрації, і Роман Здоренко, начальник Звенигородського РТЦК та СП, мали за честь вручити державні нагороди рідним загиблих Герoїв Шполянської громади. За особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку солдат Агафонов Олег Васильович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Нагороду отримала дружина Любов.
Своїми спогадами про щирого друга, вірного побратима поділився Сергій Коваль:
«Про Олега… Завжди на позитиві. Не любив несправедливості… Але понад усе любив своїх діточок і дружину. Як було трохи вільного часу, спілкувався з ними по телефону… Мав безліч планів на життя після перемоги… Але підступний ворог відібрав у нього можливість їх здійснити. Він не зможе побачити, як дорослішають його діти, але оберігатиме їх з Неба».
Життя щасливої родини 3 липня 2023 року змінилося назавжди. Біль і скорбота скували серця, вбили надію знову зустріти коханого чоловіка і найкращого у цілому світі татка. Але Олег віддав своє життя, щоб його родина і всі ми змогли жити в мирі і боротись далі за незалежність нашої держави.
Згадаймо сьогодні у щирій молитві Олега, схилімо голови перед пам’яттю мужнього воїна, який навіки став до лав Небесного війська.
Спочивай із янголами, Герою!
Поділитись:
Перейти до вмісту