Разом — до Перемоги!

Працівники КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради ОТГ та небайдужі жителі сіл громади продемонстрували єдність та щиру підтримку українським захисникам, долучившись до відправки Русланa Яценка, волонтера БФ «Сталевий кордон», у північно-східну частину України.
Надали: овочі, крупи, макаронні вироби, сухі супи, мівіну, чай, каву, мак каву, печиво, воду, олію, смалець, сало, супові мʼясні набори, домашню випічку, вологі серветки, сухі серветки, рідке мило. Згущене молоко — ФОП Петро Ткач. До продуктів та речей першої необхідності жителі громади додали обереги та зворушливі малюнки, створені руками дітей. Ці щирі подарунки стануть для бійців символом підтримки та віри в перемогу.
Маскувальні сітки надали філії сіл Товмач, Васильків, Соболівка.
Бджілки-трудівниці не перестають нас дивувати своєю майстерністю, організованістю, громадською позицію, згуртованістю, велика їм шана і подяка.
Особливу подяку за активну участь у зборі допомоги хочеться висловити філіям сіл Скотареве, Соболівка, Марʼянівка, Васильків, Топильна, Бурти, Товмач, Кримки, Лозуватка, працівникам міської бібліотеки.
Щиро дякуємо волонтерській групі «В.О.Л.Я», керівник Василь Стеценко, за активну участь у зборі допомоги. Цей приклад єднання та небайдужості волонтерів і жителів Шполянської громади слугує натхненням для всіх нас. Кожен може зробити свій внесок у підтримку українських військових, адже саме завдяки їхній стійкості та відвазі ми маємо можливість жити вільним життям.
Поділитись:
Перейти до вмісту