Завершився перший тиждень липня. Як жила громада? Про головне з 01.07. по 07.07.2024 року

🔷ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ ГРОМАДИ!
На українській землі гинуть воїни, які захищають територіальну цілісність та незалежність нашої держави, гинуть цивільні люди, серед яких — діти. Просимо кожного й кожну з вас під час Загальнонаціональної хвилини мовчання, яка щодня звучить о 09:00 на площі Героїв Майдану, зупинятися та віддавати шану загиблим Героям, а не рухатися тоді, коли звучать удари метронома та виконується Державний Гімн України.
Україна починається з кожного із нас!
🔷СХИЛІМО ГОЛОВИ ПЕРЕД ПАМ’ЯТТЮ ГЕРОЇВ
🔸 1 липня 2024 року минає 2 роки відтоді, як, захищаючи Батьківщину, загинув наш земляк Юрій Путря. Його могилу відвідали в.о. міського голови Олег Кошовий та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Каландирець. Вони вшанували пам’ять загиблого воїна хвилиною мовчання, а також висловили співчуття його родині та близьким.
🔸 03 липня 2024 року минають роковини з дня загибелі нашого земляка Олега Агафонова. Його могилу разом із рідними й друзями відвідали Микола Остапчук, староста с. Іскрене та Іван Дубина, староста с. Васильків. Вони вшанували пам’ять полеглого воїна хвилиною пошани й честі, поклали квіти до його могили.
🔸 07 липня 2024 року минає рік з дня загибелі шполянина Павла Матіки, вірного сина своєї Батьківщини. Вранці напередодні могилу Героя відвідали рідні та близькі, друзі, представники влади, щоб вшанувати його пам’ять. Павло був не лише мужнім воїном, але й чудовою людиною, щирим другом та зразковим сім’янином.
🔸 Пам’ять про Героїв вічно житиме в серцях рідних, друзів, побратимів та всіх, хто їх знав. Спочивайте з миром! Герої не вмирають! Вони назавжди в наших серцях!
🔷 РАЗОМ — ДО ПЕРЕМОГИ!
🔸 Працівники КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради ОТГ та небайдужі жителі сіл громади продемонстрували єдність та щиру підтримку українським захисникам, долучившись до відправки Русланa Яценка, волонтера БФ «Сталевий кордон», у північно-східну частину України.
Більш докладно читайте на сторінці спільноти⬇️
🔸 Збираючись у чергову поїздку до наших незламних воїнів, які несуть службу у північно-східній частині України, у Центр гуманітарної допомоги Шполянської міської ради ОТГ, що функціонує на базі КЗ «Центр культури та дозвілля», звернувся Василь Стеценко, керівник волонтерської групи «В.О.Л.Я». Для нього оперативно підготували допомогу. Більш докладно читайте на сторінці спільноти⬇️
🔸Щира подяка всім, хто долучається до зборів, усім, хто плете сітки, готує смаколики, працює в кузні, донатить, молиться за наших воїнів. Дякуємо волонтерам, котрі невтомно доставляють допомогу хлопцям на нулі. Внесок кожного з нас важливий. Допомога потрібна постійно, тож не зупиняймось — наближаймо допомогу кожен на своєму місці всіма можливими способами.
Перемога — справа не лише хлопців в окопах, це справа кожного з нас. Долучаймося, не будьмо байдужі!
НАГАДУЄМО, ЩО ДОПОМОГУ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ МОЖНА ПРИНОСИТИ:
🔶КЗ «Центр культури та дозвілля»,що знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Соборна, 2; пн.-чт. 8:00-17:15; пт. 8:00-16:00.
🔶Волонтерський центр на базі студії танцю та фітнесу «Еліт», що знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Лозуватська, 58, 3-й поверх; пн.-пт. 8:00-19:00.
🔶UA513052990262096400959033258
5168 7451 5551 9066
Волонтер Василь Стеценко 🇺🇦
🔶4149 6090 2580 5195
Приват Банк
Волик Микола Миколайович
🔶БФ «Крила»
МФО 354507
ЄДРПОУ 44676876
UA263545070000026006300099288 (₴/$/€)
Ощадбанк
🔶Волонтерський штаб Благодійного фонду «Сталевий кордон», що знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Соборна 43, приміщення колишнього МНВК, кабінет 5. Перед візитом обов’язково сконтактуйте з Русланом Яценком,представником Благодійного фонду «Сталевий кордон» у м. Шпола, за тел.: (098) 559-37-44.
🔶Волонтерський осередок філії с. Сигнаївка КЗ «Центр культури та дозвілля»
Керівник Галина Лоцман
5168 7451 7876 9011
🔷 РАЗОМ МИ СИЛЬНІШІ!
🔸 Подяка від Даніїла Скорика — землякам за турботу
До Центру гуманітарної допомоги при Шполянській міській раді ОТГ, що функціонує на базі КЗ «Центр культури та дозвілля», звернулася мама молодого Воїна Даніїла Скорика, який після вимушеного внутрішнього переселення в нашу громаду нині захищає волю держави в східній її частині. Для нього оперативно підготували: мівіну, чай, каву у стіках, вологі серветки, засоби гігієни (туалетний папір, мило, піна для гоління), печиво, мафіни, макаронні вироби тощо.
Даніїл уже отримав посилку і шле слова найщирішої подяки всім, хто невтомно допомагає, не стоїть осторонь, а працює в тилу задля наближення нашої довгоочікуваної перемоги. Ці передачі з дому надзвичайно важливі для хлопців. Вони їх чекають і дуже радіють, отримавши. Адже це свідчення турботи й підтримки. Тому допомагаймо, підтримуймо військових, бо вони — наш захист і надія на майбутнє у вільній країні.
🔷 ДЯКУЄМО НАШИМ БДЖІЛКАМ-ТРУДІВНИЦЯМ!
🔸 Співробітники філій КЗ «Центр культури та дозвілля» та жителі сіл нашої громади постійно плетуть і відправляють на фронт маскувальні сітки, які допомагають сховати від лихих очей ворога техніку та наших незламних воїнів і роблять їх менш вразливими для обстрілів.
Віднедавна плетуть захист для наших хлопців працівники КП «Центр надання соціальних послуг». Активно долучаються до цього процесу учасники й учасниці Університету третього віку, інші відвідувачі.
Крім того, в приміщенні колишнього МНВК плетуть маскувальні сітки його робітники, а також Оксана Логвинюк, психолог, провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я, відвідувачі Ветеран HUB, учасники шахового клубу «Дебют» і всі бажаючі.
Більш докладно читайте на сторінці спільноти⬇
🔷ІНВЕСТИЦІЇ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК
🔸 03 та 04 липня 2024 року, за фінансової підтримки Офісу Ради Європи в рамках реалізації грантової угоди з Шполянською міською радою було організовано та проведено тренінги для молоді на тему «Як побудувати успішну кар’єру»,який провела досвідчена психологиня і тренерка Світлана Крот та «Дизайнерство презентацій» для місцевих жительок та жінок з числа ВПО, який провела дизайнерка, архітекторка, урбаністка, тренерка Анна Павленко.
З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі!
🔷ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ
🔸Працівниками відділу з питань земельних відносин проводиться:
  • збір, аналіз та підготовка матеріалів для їх розгляду на засіданні постійної комісії з питань екології, охорони довкілля та регулювання земельних відносин, з послідуючим винесенням на розгляд на чергову сесію міської ради для прийняття відповідних рішень;
  • робота у сфері аналізу інформації щодо плати за оренду земельних ділянок комунальної власності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. За результатами аналізу проводиться відповідна робота із орендарями земельних ділянок щодо повної сплати ними орендної плати за використання земель згідно з договорами оренди.
🔷ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
🔸 Днями відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шполянської міської ради ОТГ, зумовлене розглядом актуального питання про створення та облаштування укриття для учасників освітнього процесу Шполянського ліцею №1 в підвальному приміщенні адміністративної будівлі за адресою: м. Шпола, вул. Соборна, 36б.
Більш докладно читайте на сторінці спільноти⬇
🔷 СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ
🔸Добрі вчинки для дітей — пріоритет у громаді
На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 №226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків», службою у справах дітей Шполянської міської раді об’єднаної територіальної громади розроблено Програму для забезпечення виплатити грошової допомоги для придбання шкільного та спортивного одягу опікунам дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які зареєстровані на території населених пунктів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.
У 2024 році в громаді грошову допомогу в розмірі 4240 гривень вже отримали 59 дітей на загальну суму 250 160 грн.
Фінансове забезпечення Програми здійснюється в межах видатків з міського бюджету, затверджених рішенням сесії Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
Виконавчий комітет Шполянської міської ради ОТГ своїм рішенням встановлює розмір та надає грошову допомогу.
🔷ОСВІТА
🔸 У квітні — травні 2024 р. за ініціативи Київського еколого-культурного центру та «Активної країни» проходив Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Поділись із лісом підсніжниками — 2024». До цієї активності долучилась учениця Шполянського ліцею №2 Таїсія Орел під керівництвом вчителя біології Оксани Толчініної. За підсумками конкурсу Таїсія отримала перемогу і нагороджена мобільним телефоном.
🔷 НОВИНИ СПОРТУ
🔸 Наші дівчата знову святкують перемогу
30 червня в с. Линовиця Линовицької ОТГ Чернігівської області проводився Всеукраїнський турнір з футболу серед команд дівчат 2011–2012 р.н. Шполянщина була представлена командами ДЮСШ Шполянської ОТГ «Жайвір» (м. Шпола) та «Ніка» (с. Лебедин). Шполяни, не програвши жодної гри, стали переможцями змагань. Лебединські дівчатка розділили 3-тє місце з командою (з м. Прилуки Чернігівської обл.). Команди нагороджені кубками, медалями та грамотами.
🔷ДЯКУЄМО ЗСУ ЗА ТИХИЙ ТИЖДЕНЬ!
Поділитись:
Перейти до вмісту