Затишний дім у серці села

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КП «Центр надання соціальних послуг» Шполянської міської ради ОТГ — це місце, де панує атмосфера затишку, щирої турботи та безмежної поваги до проживаючих тут людей. Ніби в рідній домівці, проживають у закладі 32 мешканці, оточені турботою та увагою, середній вік яких сягає 77-ми років. Їхні обличчя з мереживом зморшок прожитих років зберігають тепло щирих посмішок та мудрість літ буття. Кожен із них має свою історію, сповнену радості та печалі, перемог і випробувань.
Колектив відділення під керівництвом завідувачки Світлани Приземної прагне зробити життя своїх підопічних комфортним та щасливим. Для цього тут створюють атмосферу затишку та сімейного тепла.
Дві мешканки — Надія Семенівна Демченко з міста Шпола та Ольга Євтропівна Демуз з села Сигнаївка — уже 20 років називають це місце своїм домом. Ще 6 мешканців перебувають тут більше 10 років. За цей час вони стали справжньою частиною колективу, адже тут їм щиро радіють та з турботою ставляться до їхніх потреб.
З початку року відділення активно працює над тим, щоб забезпечити підопічних усім необхідним для гідного життя. Згідно з планом роботи, який було відкориговано з урахуванням воєнного стану, їм надають якісні продукти харчування та медикаменти. За потребою вони можуть отримати додаткові ліки та медичні послуги. Також для них регулярно проводяться профілактичні огляди та надається кваліфікована допомога. Турбота про одяг та взуття також не залишається без уваги, підопічні забезпечені ними у всі пори року. У приміщеннях проводяться поточні ремонти.
Життя у відділенні стаціонарного догляду Шполянської громади — це не просто піклування про людей похилого віку. Це щира турбота, повага та прагнення зробити кожен день їхнього життя щасливим та наповненим теплом.
Тут, серед затишної атмосфери, люди похилого віку та особи з інвалідністю знаходять не лише допомогу й підтримку, але й справжню домівку, де панує атмосфера любові та розуміння.
Поділитись:
Перейти до вмісту