Допомога для військових

У Центр гуманітарної допомоги Шполянської міської ради ОТГ, що функціонує на базі КЗ «Центр культури та дозвілля» (далі — Центр), звернувся захисник Іван Чудний, який перебував у відпустці. Для нього оперативно підготували: каву, чай, мівіну, сухі супи, печиво, згущене молоко, вологі й сухі серветки, малюнки і обереги, створені дітками. Крім того, воїну надали 1 маскувальну сітку, яку сплели наші невтомні трудівниці — співробітниці філії с. Надточаївка КЗ «Центр культури та дозвілля» та жителі села. Матеріали для плетіння сіток надав БФ «Крила», придбані за кошти, які акумулюються зі щомісячних одноденних зарплат працівників міськради, що перераховуються на рахунок фонду, а також тих, які на благодійних заходах збирають і передають фонду заклади освіти, культури тощо.

Перебуваючи у відпустці, у Центр звернувся шполянин Сергій Сімон, який несе службу в південній частині України. Військовий взяв із собою лише 2 маскувальні сітки, сплетені нашими бджілками-трудівницями — співробітницями філій КЗ «Центр культури та дозвілля» і жителями сіл Васильків та Лозуватка.

Хлопці вдячні за надану допомогу. Вони знають, що, у разі потреби, завжди можуть звернутися у Центр. Вони зараз проходять нелегкі випробування, ризикуючи своїми життям, щоб ми в тилу могли почуватися у відносній безпеці і допомагати їм бити ворога. Отож, дякуємо нашим незламним за захист, а тим, хто допомагає, — за небайдужість і розуміння того, що без нашої підтримки воїнам не справитись.

Працюємо далі для Перемоги!

Поділитись:
Перейти до вмісту