Гуртом допомогли в організації поїздки на передову

Збираючись у чергову поїздку в східну частину України до земляків-захисників, у Центр гуманітарної допомоги Шполянської міської ради ОТГ, що функціонує на базі КЗ «Центр культури та дозвілля», звернувся військовий капелан Микола Сакундяк. Звичайно ж, йому допомогли сформувати передачу для хлопців, до якої увійшли: овочі (кабачки, цибуля, помідори, огірки, часник, картопля, капуста) мівіна, сухі супи, макаронні вироби, чай, кава, печиво, домашня випічка, вологі серветки, сало, мʼясо солене, домашня ковбаса, мед, обереги, виготовлені дітками.

До цієї поїздки також долучився БФ «Крила», надавши медикаменти, аптечки, засоби гігієни, постільну білизну, рушники, заряджалки для АК.

Крім того, капеланові надали 4 маскувальні сітки, сплетені руками наших невтомних трудівниць, — співробітниць філій КЗ «Центр культури та дозвілля» і жителів сіл Бурти (1 сітка) та Соболівка (2 сітки), а також працівниць і відвідувачів місцевого Ветеран HUBу та шахового клубу «Дебют» (1 сітка).

Також у цю поїздку 50 л питної води надав підприємець Роман Дорохов за сприяння Василя Стеценка, керівника волонтерської групи «В.О.Л.Я».

Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до збору всього необхідного в цю поїздку. Знаємо, що хлопцям на передовій нині надзвичайно складно, і будь-яка наша допомога цінна. Тож не зупиняймось у нашій боротьбі, підтримуймо наших незламних Героїв, допомагаймо волонтерам допомагати фронту. Це дійсно необхідно і надзвичайно важливо!

Поділитись:
Перейти до вмісту