Єдність духу і справи у спільній боротьбі

Збираючись у чергову поїздку до наших незламних воїнів, у Центр гуманітарної допомоги Шполянської міської ради ОТГ, що функціонує на базі КЗ «Центр культури та дозвілля», звернувся Василь Стеценко, керівник волонтерської групи «В.О.Л.Я». Для нього оперативно підготували все необхідне за потребами, а саме: мівіну, сухі супи, чай, каву, печиво, згущене молоко, лимонад, воду мінеральну ,енергетики, макаронні вироби, вологі серветки, туалетний папір, мед, овочі.
Крім того, В. Стеценку надали 2 маскувальні сітки, сплетені працівниками філій КЗ «Центр культури та дозвілля» і мешканцями с. Топильна.
Також оперативно підвезли і завантажили в авто волонтера домашню випічку, виготовлену дбайливими і вправними господинями, працівницями філій КЗ «Центр культури та дозвілля» і мешканками сіл Водяне, Топильна, Кримки.
Уміла, талановита майстриня Інна Вовк створила для хлопців обереги, а також приготувала смачні, запашні кекси, які, безсумнівно, порадують військових, нагадають смак дому.
Ми знову, згуртувавшись, підготували для наших хоробрих військових вагому й відчутну підтримку.
Дякуємо кожному й кожній, хто долучився до цієї доброї справи: усім, хто плете, готує, пече, кує, виготовляє обереги, організовує благодійні концерти, донатить, доставляє максимально швидко усе туди, де чекають, потребують і завжди щиро раді будь-якій допомозі, вісточці з дому.
Упевнено крокуємо разом до досягнення спільної мети — Перемоги над тираном.
Поділитись:
Перейти до вмісту