Коли ветеран повертається додому, він повинен розуміти, що його внесок у захист Батьківщини цінують. Саме від того, як наша громада взаємодіє з ветеранами, чи є вона відкритою, залежить, чи відчуватимуть захисники підтримку. Для злагодженої роботи всіх галузей, громадських інституцій, місцевого бізнесу необхідно й надалі будувати структурований алгоритм взаємодії, де наскрізними будуть ветеран та його родина.
1 листопада в сесійній залі міської ради під головуванням заступника міського голови Ірини Каландирець відбулося перше засідання робочої групи з розробки проєкту Програми супроводу та взаємодії з ветеранами та членами їхніх родин. У заході взяли участь начальники й спеціалісти всіх дотичних до цієї теми структурних підрозділів Шполянської міської ради, ветерани, члени їхніх родин, представники бізнесу, лідерки громадських організацій, волонтери.
Відбувся конструктивний діалог між учасниками, у ході якого висловили свої пропозиції до обговорюваного проєкту Програми, поставили запитання й отримали на них відповіді.
Ветерани — це люди, що мають унікальний досвід, який потрібно активно використовувати в економічному та соціальному плані для посилення нашої громади. Озвучені побажання буде враховано при написанні проєкту Програми.
Усім нам у громаді важливо бути максимально щирими й відкритими до ветеранів. Ветерани й ветеранки та їхні сім’ї часто соромляться звертатися або не знають, де саме їх можуть підтримати. Наше завдання — допомогти їм усвідомити, що вони не самі, і що є ресурси та люди в громаді, які готові простягнути руку турботи.