#спорт #scl_25_26 #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги
8 квітня 2026 р. спортсмени Шполянського ліцею №5 гідно представили Шполянську громаду на змаганнях із настільного тенісу ІІІ районного етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», що відбувся у Звенигородці.
Команда в складі учениці 5 класу Скринник Яни та учня 9 класу Стукана Богдана продемонструвала злагоджену гру, витримку та спортивний характер. Під керівництвом учителя фізичної культури Андрія Каландирця юні тенісисти впевнено долали етап за етапом, проявляючи наполегливість, технічну майстерність і прагнення до перемоги.
За підсумками змагань команда виборола ІІІ місце, гідно представивши свій заклад освіти і громаду.
Щиро вітаємо учнів та їхнього тренера з бронзовим результатом і бажаємо подальших успіхів, нових перемог та впевненості у власних силах.