Всеукраїнський форум «LEADERSHIP:ON: Ділись. Надихай. Втілюй»

7 травня Черкаси перетворилися на епіцентр молодіжної енергії! Всеукраїнський форум «LEADERSHIP:ON: Ділись. Надихай. Втілюй» зібрав крутих та активних людей із 12 областей України.
Шполянська молодь, звісно, у самому центрі подій! Нашу команду представили драйвові старшокласниці та головний спеціаліст відділу освіти Анжеліка Біленко. Що було найцікавішим? Це панельна дискусія «Молодь і влада», де розібрали «на молекули» роль учнівського самоврядування. А ще майстерки, без довгої теорії, лише практика про те, як розвивати молодіжні ради, прокачувати лідерські здібності та запускати власні бізнес-ідеї. Open Dialogue — а цей фінальний акорд став вибухом емоцій, бо тут відбувся відкритий діалог із Міністром освіти і науки України Оксеном Лісовим. Згодом пан Міністр вручив нашим молодіжним лідеркам подяку за розвиток учнівського самоврядування в громаді. Головний акцент дня: молодь і держава — це партнери. Молоді люди — почуті, важливі й готові змінювати цей світ уже зараз! Далі — буде більше, щоб втілити отримані знання в рідній громаді!
Поділитись:
Доступність