Дорогі медичні сестри! Вітаємо вас із професійним Днем медичної сестри!

Співчуття й милосердя — тихе світло у темряві людського болю. Професійний сестринський догляд — це поклик серця, у якому живе турбота, витримка й безмежна людяність. Медична сестра —душа лікарні, її ритм і теплі руки, що дарують надію там, де страшно й боляче. Без них не стихає тривога у приймальному відділенні, не б’ється впевнено серце реанімації. Їх надихає найцінніше — стабільне серцебиття, перший погляд розплющених очей, самостійний подих врятованої людини. Особливо сьогодні, коли медичні сестри стоять поруч із нашими захисниками, лікують поранених, підтримують словом і теплом, стаючи для багатьох символом надії та життя.
Щиро дякуємо вам за силу ваших сердець, за терпіння, доброту й самовідданість. Бажаємо більше світлих днів, людської вдячності, професійних звершень і душевного тепла. Нехай у ваших родинах панують любов, злагода та добробут. І нехай обов’язково настане день великої Перемоги — день, коли наша рідна Україна постане квітучою, сильною, незалежною та мирною державою, якою пишатимуться майбутні покоління.
Поділитись:
Доступність