Шановні сімейні лікарі Шполянської громади!

19 травня в Україні та світі відзначають День сімейного лікаря — день людей, які щодня стоять на варті нашого здоров’я, даруючи підтримку, турботу й надію.
Саме ви першими зустрічаєте людський біль і тривогу. Саме до вас ідуть за порадою, допомогою, добрим словом і сподіваннями на одужання. Ви маєте особливу здатність чути серцем, підтримувати у найважчі хвилини, вселяти спокій і впевненість. Ви знаєте історії цілих родин, радієте народженню дітей, допомагаєте долати хвороби, підтримуєте людей поважного віку, розділяєте з пацієнтами хвилини хвилювань і радості.
У непрості для країни часи ваша праця стала ще більш важливою та відповідальною. Попри втому й виклики сьогодення, ви продовжуєте сумлінно виконувати свою місію — берегти людське життя.
Щиро дякуємо вам за професіоналізм, чуйність, добрі серця та невтомну працю. Нехай тепло й турбота, які ви щодня віддаєте людям, повертаються до вас сторицею — вдячністю, повагою, любов’ю, родинним затишком.
Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, душевної гармонії, вдячних пацієнтів, щасливих моментів, добробуту й невичерпної життєвої енергії. Нехай у ваших домівках завжди панують спокій, світло й щастя, а поруч будуть рідні люди.
Поділитись:
Доступність