Минає рік з дня загибелі Михайла Лютова

Минає рік від того чорного дня, коли війна забрала ще одного мужнього захисника України, жителя Шполи, Михайла Лютова. 24 травня 2025 року він загинув поблизу Костянтинівки Донецької області, виконуючи бойове завдання та залишаючись до кінця вірним військовому обов’язку.
Михайло народився 18 листопада 1973 року, навчався у Шполянській середній школі №1, де його пам’ятають щирим, доброзичливим і життєрадісним хлопцем. Однокласники та вчителі згадують його як людину, яка завжди вміла підтримати, любила спорт і цінувала справжню дружбу.
У мирному житті Михайло знаходив радість у простих речах — риболовлі та полюванні. Був людиною з добрим серцем і щирою душею. Особливо болісно пережив втрату свого чотирилапого друга, адже мав велику любов до тварин і вмів бути відданим.
Для своїх рідних Михайло був опорою та підтримкою, для побратимів — людиною честі та надійним плечем у найважчі хвилини.
Минув рік, але біль втрати не стихає. Ім’я Михайла Лютова назавжди залишиться серед тих, хто ціною власного життя відстоював незалежність України та право майбутніх поколінь жити під мирним небом.
Світла пам’ять Герою. Вічна вдячність за подвиг і жертовність.
Поділитись:
Доступність