Гордість громади, надія області: вперед до нових перемог

#спорт #scl_25_26 #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги

Жителі Шполянської громади, у нас неймовірна новина та важлива місія! Завершився обласний етап всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч». Юні спортсмени Шполянської громади охоче долучилися до цієї ініціативи. У II (територіальному) етапі взяли участь 114 команд (619 гравців); у III (районному) етапі — 17 команд. Отримавши перемоги в попередніх турах, у IV (обласному) етапі громаду представили 6 команд. В обласному фіналі змагань з масового футболу серед змішаних команд 5-9 класів спортсмени зі Шполянського ліцею №2 одержали перемогу, здобувши право представляти Шполянську громаду та всю Черкащину у завершальному етапі.

Напередодні поїздки на всеукраїнський фінал, який відбудеться з 31 травня по 5 червня у столиці, в.о. міського голови Анатолій Сторчак зустрівся з командою, директорам ДЮСШ Оксаною Хапатько, учителем фізичної культури Шполянського ліцею №2 Віталієм Гончаренком та вручив прапор Шполянської громади — символ нашої спільної віри, тепла та підтримки, який оберігатиме їх на всеукраїнському полі. Покажімо разом, що таке футбольна родина, спрямуймо нашу енергію, гордість та віру на підтримку чемпіонів Черкащини. Бажаємо нашим футболістам Віталію Залісському, Андрію Бегезі, Антону Іщенку, Дмитру Коваленку, Михайлу Лебедю, Максиму Чорному, Богдану Дідківському, Максиму Рижаку точних пасів, переможних ударів та незламного командного духу. Тільки вперед, до вершини п’єдесталу!

Залишайте слова підтримки та побажання для команди в коментарях! Нехай юні чемпіони відчують, що за ними стоїть рідна громада!

Поділитись:
Доступність