Дорогі жителі громади!

Щирі вітання вам у день величної православної Трійці — свята духовного очищення, морального відродження. Бажаємо, щоб печалі й тривоги розсіялися й поступилися місцем радості й спокою. Дай, Боже, щирої опіки мужнім захисникам. Нехай Святий Дух наповнює серця милосердям, додає мудрості в рішеннях. Нехай у домівках буде тепло, у родинах — злагода, а в душі — жива віра та надія. Божого благословення рідній Україні в боротьбі за мир.
В.о. міського голови Анатолій СТОРЧАК
Поділитись:
Доступність