#туризм
З 31 травня по 2 червня 2026 року вихованці гуртків «Спортивний туризм» та «Юні туристи» (керівники Дмитро та Олена Сиваки) взяли участь у ХХХІІІ чемпіонаті Кіровоградської області зі спортивного туризму (пішохідний туризм) серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти.
Діти проявили неабияку витривалість, згуртованість, уміння швидко приймати рішення і працювати в команді, а також високий рівень підготовки, спортивний характер і наполегливість у досягненні поставленої мети.
Відмінний результат показала збірна команда, до складу якої увійшли Вероніка Смик, Яна Мишалова, Володимир Овчарик та Роман Асташкін, виборовши на дистанції «Крос-похід» почесне ІІ місце.

Участь у чемпіонаті стала для юних туристів нагодою продемонструвати свої вміння, отримати нові знання, безцінний досвід, знайти нових друзів та розширити власний світогляд. Приємним доповненням до насиченої програми стало відвідування театру «Кропива», яке подарувало учасникам яскраві емоції та незабутні враження.
Щиро вітаємо дітей та їхніх наставників із вагомим досягненням. Бажаємо впевнено підкорювати нові вершини, здобувати ще більше яскравих перемог, прославляючи нашу громаду.