Протокол 26-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

26 чергової сесії 05.10.2018

 

 1. Про добровільне приєднання територіальної громади села Капустине до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.
 2. Про покладання обов’язків старости на Колісник Н.В.
 3. Про реорганізацію Капустинської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 4. Про реорганізацію виконавчого комітету Капустинської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 5. Про місце та режим роботи старости на території с. Капустине.
 6. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Колісник Н.В.
 7. Про добровільне приєднання територіальної громади села Лебедин до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.
 8. Про покладання обов’язків старости на Рудаса О.П.
 9. Про реорганізацію Лебединської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 10. Про реорганізацію виконавчого комітету Лебединської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 11. Про місце та режим роботи старости на території с. Лебедина.
 12. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Рудаса О.П.
 13. Про внесення змін до рішення № 17-13/VIІI від 05.04.2018 «Про утворення старостинських округів Шполянської міської ради».
 14. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.03.2016 № 7-4/ VII «Про затвердження Програми щодо реалізації Концепції державної міграційної політики на 2016-2020 роки».
 15. Про внесення змін до рішення міської ради № 6-5/VII від 24.02.2016 «Про затвердження Програми профілактики злочинності в м. Шпола на 2016 – 2020 роки».
 16. Про затвердження Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази Управлінню соціального захисту населення Шполянської районної державної адміністрації на 2018 рік.
 17. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.2017 року № 11-3/ VIІI «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».
 18. Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2018 року.
 19. Про зміну кількісного складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 20. Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції.
 21. Про затвердження складу комісій виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції.
 22. Про внесення змін до інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.
 23. Про внесення змін до рішення від 05.07.2018 № 21-9/VIIІ «Про затвердження графіку виїзних прийомів громадян адміністраторами Центру надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади».
 24. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу дошкільної, позашкільної освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 25. Про затвердження типової форми контракту з керівником (директором) закладу позашкільної освіти.
 26. Про затвердження типової форми контракту з керівником (директором) закладу дошкільної освіти.
 27. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади частини майна, закріпленого за територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району.
 28. Про затвердження оцінки комунального майна – димової труби приміщення котельні по вул. Соборна, 58-б, м. Шпола.
 29. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 12-7/VIII.  (ставка податку для земель лісогосподарського призначення, встановлюємо 3%).
 30. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.09.2017 № 6-15/VIII ( зміна  члена комісії Табаченко Л. на Мисечко А.).
 31. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради   Капустинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Шполянської районної ради Черкаської області, його цілісного майнового  комплексу, майна та земельної ділянки.
 32. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради закладів загальної середньої освіти с. Лебедин Шполянського району, їх  цілісних  майнових комплексів, майна  та земельних ділянок.
 33. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради Капустинської сільської бібліотеки-філіалу Шполянської централізованої районної бібліотечної системи та її матеріальних цінностей.
 34. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради Лебединських сільських бібліотек-філіалів Шполянської централізованої районної бібліотечної системи та їх матеріальних цінностей.
 35. Про внесення змін до штатного розпису Шполянської дитячої школи мистецтв Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 36. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 20.12.2017 №11-15/VІIІ «Про прийняття з комунальної власності Шполянської районної ради Черкаської області в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області бюджетних установ – закладів позашкільної освіти,  їх цілісних  майнових комплексів та майна».
 37. Про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладів.
 38. Про внесення змін у мережу груп та штатний розпис закладу дошкільної освіти №5 «Калинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 39. Про внесення змін у штатні розписи закладів дошкільної освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 40. Про ліквідацію закладів культури с. Лебедин.
 41. Про ліквідацію Капустинського сільського Будинку культури.
 42. Про внесення змін до штатного розпису Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3- гімназія» Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади  Черкаської області.
 43. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області  2 шкільних автобусів.
 44. Про надання дозволу на укладення договору оренди транспортного засобу.
 45. Про внесення змін до рішення міської ради об’єднаної територіальної громади від 06.06.2018 № 19-4/VIII про затвердження Програми «Сприяння вирішенню матеріально-побутових, медичних проблем дітей-інвалідів з діагнозом дитячий церебральний параліч (ДЦП)» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки».
 46. Про внесення змін до рішення міської ради об’єднаної територіальної громади від 05.07.2018 № 21-6/VIII «Про затвердження положення про Службу у справах дітей Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади».
 47. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 48. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.10.2017 року № 8-15/ VІIІ (зміна члена комісії Плосконос Ю. замінити на Рудь Н.).

 

 

Земельні питання

 

 1. Про затвердження технічних документаційіз землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості).
 2. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 3. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 4. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 5. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.
 6. Про відмову гр. Гарбарук О.О. щодо внесення змін до рішення від 11.08.2016 №13-6.5/VІІ.
 7. Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Шполянської міської  об’єднаної територіальної громади.
 8. Про продаж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Героїв Крут,66-в, м. Шпола.
 9. Про затвердження детального плану на земельну ділянку 1,00 га.(Курінний І.)
 10. Про продаж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Соборна,41, м. Шпола.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 13. Про затвердження детального плану території за земельну ділянку 0,1114 га та 0,1 га по вул. Лозуватська, 168, м. Шпола.
 14. Про надання дозволу на розробку детального плану території.
 15. Про надання дозволу на розробку детального плану території по вул. Таранця, 1, м.Шпола.
 16. Про затвердження акту приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність.
 17. Про проведення нормативної грошової оцінки земель с. Капустине Шполянської об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 19. Про погодження місця розташування рекламного засобу (бігборд).

 

 

Загальні  питання

1.Слухали: Про добровільне приєднання територіальної громади села Капустине до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Капустине до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

2.Слухали: Про покладання обов’язків старости на  Колісник Н.В.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про покладання обов’язків старости на  Колісник Н.В.» приймається, додається.

3.Слухали: Про реорганізацію Капустинської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про реорганізацію Капустинської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про реорганізацію виконавчого комітету Капустинської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення  міської  ради  «Про реорганізацію виконавчого комітету Капустинської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про місце та режим роботи старости на території с. Капустине.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про місце та режим роботи старости на території с. Капустине» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Колісник Н.В.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Колісник Н.В.» приймається,  додається.

7.Слухали: Про добровільне приєднання територіальної громади села Лебедин до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Лебедин до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

8.Слухали: Про покладання обов’язків старости на   Рудаса О.П.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про покладання обов’язків старости на   Рудаса О.П.» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про реорганізацію Лебединської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про реорганізацію Лебединської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про реорганізацію виконавчого комітету Лебединської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про реорганізацію виконавчого комітету Лебединської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»  приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про місце та режим роботи старости на території с. Лебедина.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про місце та режим роботи старости на території с. Лебедина»  приймається,  додається.

 

12.Слухали: Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Рудаса О.П.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Рудаса О.П.»  приймається,  додається.

 

13.Слухали: Про внесення змін до рішення № 17-13/VIІI від 05.04.2018 «Про утворення старостинських округів Шполянської міської ради».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення                          № 17-13/VIІI від 05.04.2018 «Про утворення старостинських округів Шполянської міської ради»»  приймається, додається.

 

14.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 22.03.2016                        № 7-4/ VII  «Про затвердження Програми щодо реалізації Концепції державної міграційної політики на 2016-2020 роки».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.03.2016 № 7-4/ VII  «Про затвердження Програми щодо реалізації Концепції державної міграційної політики на 2016-2020 роки»»  приймається, додається.

 

15.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради № 6-5/VII від 24.02.2016 «Про затвердження Програми профілактики злочинності в                         м. Шпола на 2016 – 2020 роки».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради № 6-5/VII від 24.02.2016 «Про затвердження Програми профілактики злочинності в м. Шпола на 2016 – 2020 роки»»  приймається, додається.

 

16.Слухали: Про затвердження Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази Управлінню соціального захисту населення Шполянської районної державної адміністрації на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази Управлінню соціального захисту населення Шполянської районної державної адміністрації на 2018 рік»  приймається, додається.

 

17.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради  від  20.12.2017 року                                     № 11-3/ VIІI «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради  від  20.12.2017 року № 11-3/ VIІI «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік»»  приймається, додається.

 

18.Слухали: Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2018 року.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2018 року»  приймається, додається.

 

19.Слухали: Про зміну  кількісного складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміну  кількісного складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»  приймається, додається.

 

20.Слухали: Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції»  приймається, додається.

 

21.Слухали: Про затвердження складу комісій виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження складу комісій виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції»  приймається, додається.

 

22.Слухали: Про внесення змін до інформаційних  карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг  у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до інформаційних  карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади»  приймається, додається.

 

23.Слухали: Про внесення змін до рішення від 05.07.2018 № 21-9/VIIІ «Про затвердження графіку виїзних прийомів громадян адміністраторами Центру надання  адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення від 05.07.2018 № 21-9/VIIІ «Про затвердження графіку виїзних прийомів громадян адміністраторами Центру надання  адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади»»  приймається, додається.

 

24.Слухали: Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу дошкільної, позашкільної освіти Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу дошкільної, позашкільної освіти Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади»  приймається, додається.

 

25.Слухали: Про затвердження типової форми контракту з керівником (директором) закладу позашкільної освіти.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження типової форми контракту з керівником (директором) закладу позашкільної освіти»  приймається, додається.

 

26.Слухали: Про затвердження типової форми контракту з керівником (директором) закладу дошкільної освіти.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження типової форми контракту з керівником (директором) закладу дошкільної освіти»  приймається, додається.

 

27.Слухали: Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади частини майна, закріпленого за територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади частини майна, закріпленого за територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району»  приймається, додається.

 

28.Слухали: Про затвердження оцінки комунального майна – димової труби приміщення котельні по вул. Соборна, 58-б, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження оцінки комунального майна – димової труби приміщення котельні по вул. Соборна, 58-б,                              м. Шпола»  приймається, додається.

 

29.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради  від 22.12.2017                                № 12-7/VIII.  (ставка податку для земель лісогосподарського призначення, встановлюємо 3%).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради  від 22.12.2017 № 12-7/VIII».  (ставка податку для земель лісогосподарського призначення, встановлюємо 3%)  приймається,  додається.

 

30.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради  від 14.09.2017                                № 6-15/VIII. ( зміна  члена комісії Табаченко Л. на Мисечко А.).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради  від 14.09.2017 № 6-15/VIII». ( зміна  члена комісії Табаченко Л. на Мисечко А.)  приймається, додається.

 

31.Слухали: Про надання згоди на  прийняття в комунальну власність  Шполянської міської ради   Капустинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Шполянської районної ради Черкаської області, його цілісного майнового  комплексу, майна та земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на  прийняття в комунальну власність  Шполянської міської ради   Капустинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Шполянської районної ради Черкаської області, його цілісного майнового  комплексу, майна та земельної ділянки»  приймається, додається.

 

32.Слухали: Про надання згоди на  прийняття в комунальну власність  Шполянської міської ради закладів загальної середньої освіти с. Лебедин Шполянського району, їх  цілісних  майнових комплексів, майна  та земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на  прийняття в комунальну власність  Шполянської міської ради закладів загальної середньої освіти с. Лебедин Шполянського району, їх  цілісних  майнових комплексів, майна  та земельних ділянок»  приймається, додається.

 

33.Слухали: Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради  Капустинської сільської бібліотеки-філіалу  Шполянської централізованої районної бібліотечної системи та її матеріальних цінностей.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради  Капустинської сільської бібліотеки-філіалу  Шполянської централізованої районної бібліотечної системи та її матеріальних цінностей»  приймається, додається.

 

34.Слухали: Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради  Лебединських сільських бібліотек-філіалів Шполянської централізованої районної бібліотечної системи та їх матеріальних цінностей.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради  Лебединських сільських бібліотек-філіалів Шполянської централізованої районної бібліотечної системи та їх матеріальних цінностей»  приймається, додається.

 

35.Слухали: Про внесення змін до штатного розпису Шполянської дитячої школи мистецтв Шполянської міської ради  об’єднаної   територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису Шполянської дитячої школи мистецтв Шполянської міської ради  об’єднаної   територіальної громади Черкаської області»  приймається, додається.

 

36.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 20.12.2017 №11-15/VІIІ «Про прийняття з комунальної власності Шполянської районної ради Черкаської області в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної   територіальної громади Черкаської області бюджетних установ –  закладів позашкільної освіти,  їх цілісних  майнових комплексів та майна».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 20.12.2017 №11-15/VІIІ «Про прийняття з комунальної власності Шполянської районної ради Черкаської області в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної   територіальної громади Черкаської області бюджетних установ –  закладів позашкільної освіти,  їх цілісних  майнових комплексів та майна»»  приймається, додається.

 

37.Слухали: Про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладів»  приймається, додається.

 

38.Слухали: Про внесення змін у мережу груп та штатний розпис закладу дошкільної освіти №5 «Калинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін у мережу груп та штатний розпис закладу дошкільної освіти №5 «Калинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області»  приймається, додається.

 

39.Слухали: Про внесення змін у штатні розписи закладів дошкільної освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін у штатні розписи закладів дошкільної освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області»  приймається, додається.

 

40.Слухали: Про ліквідацію закладів культури с. Лебедин.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про ліквідацію закладів культури                            с. Лебедин»  приймається, додається.

 

41.Слухали: Про ліквідацію Капустинського сільського Будинку культури.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про ліквідацію Капустинського сільського Будинку культури»  приймається, додається.

 

42.Слухали: Про внесення змін до штатного розпису  Шполянського  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів                              № 3- гімназія» Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади  Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису  Шполянського  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3- гімназія» Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади  Черкаської області»  приймається, додається.

 

43.Слухали: Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади  Черкаської області  2 шкільних автобусів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади  Черкаської області  2 шкільних автобусів»  приймається, додається.

 

44.Слухали: Про надання дозволу на укладення договору оренди транспортного засобу.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на укладення договору оренди транспортного засобу»  приймається, додається.

 

45.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради об’єднаної територіальної громади від 06.06.2018 № 19-4/VIII про затвердження Програми «Сприяння вирішенню матеріально-побутових, медичних проблем дітей-інвалідів з діагнозом  дитячий церебральний параліч (ДЦП)» Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громади на                              2018-2020 роки».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради об’єднаної територіальної громади від 06.06.2018 № 19-4/VIII про затвердження Програми «Сприяння вирішенню матеріально-побутових, медичних проблем дітей-інвалідів з діагнозом  дитячий церебральний параліч (ДЦП)» Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки»»  приймається, додається.

 

46.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради об’єднаної територіальної громади від 05.07.2018 № 21-6/VIII «Про затвердження положення про Службу у справах дітей Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради об’єднаної територіальної громади від 05.07.2018 № 21-6/VIII «Про затвердження положення про Службу у справах дітей Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади»»  приймається, додається.

 

 

47.Слухали: Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»  приймається, додається.

 

48.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 24.10.2017 року                                № 8-15/ VІIІ. (зміна члена комісії Плосконос Ю. замінити на Рудь Н.).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.10.2017 року   № 8-15/ VІIІ. (зміна члена комісії Плосконос Ю. замінити на Рудь Н.)»  приймається, додається.

 

Земельні питання

 

1.Слухали: Про затвердження технічних документаційіз  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документаційіз  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж  земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж  земельних ділянок» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж  земельних ділянок» приймається,  додається.

4.Слухали: Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається,  додається.

 

5.Слухали: Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в  м. Шпола» приймається,  додається.

6.Слухали: Про відмову гр. Гарбарук О.О. щодо внесення змін до рішення                        від 11.08.2016 №13-6.5/VІІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову гр. Гарбарук О.О. щодо внесення змін до рішення  від 11.08.2016 №13-6.5/VІІ» приймається, додається.

7.Слухали: Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної  власності у комунальну власність Шполянської міської  об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної  власності у комунальну власність Шполянської міської  об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

8.Слухали: Про продаж земельної ділянки, яка розташована за адресою                  вул. Героїв Крут,66-в, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продаж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Героїв Крут,66-в, м. Шпола» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про затвердження детального плану на земельну ділянку                               1,00 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про затвердження детального плану на земельну ділянку 1,00 га.» приймається, додається.

10.Слухали: Про продаж земельної ділянки, яка розташована за адресою                       вул. Соборна,41, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продаж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Соборна,41, м. Шпола»  приймається, додається.

 

11.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки»  приймається, додається.

12.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

13.Слухали: Про затвердження детального плану території за земельну ділянку 0,1114 га та 0,1 га по вул. Лозуватська, 168, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження детального плану території за земельну ділянку 0,1114 га та 0,1 га по вул. Лозуватська, 168,                  м. Шпола»  приймається, додається.

 

14.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території»  приймається, додається.

 

15.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території  по вул.  Таранця, 1, м.Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території  по вул.  Таранця, 1, м.Шпола»  приймається, додається.

 

16.Слухали: Про затвердження акту приймання  – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження акту приймання  – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність»  приймається, додається.

 

17.Слухали: Про проведення нормативної грошової оцінки земель с. Капустине Шполянської об’єднаної територіальної громади  Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про проведення нормативної грошової оцінки земель с. Капустине Шполянської об’єднаної територіальної громади  Черкаської області»  приймається, додається.

 

18.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

19.Слухали: Про погодження місця розташування рекламного засобу (бігборд).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження місця розташування рекламного засобу (бігборд)»  приймається, додається.

 

 

Міський голова                                                                             С. Кравченко

 

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту