Порядок організації прийому громадян

Порядок

організації та проведення особистих прийомів громадян в Шполянській міській раді

об’єднаної територіальної громади

 

 1. Особистий прийом громадян міським головою, заступником міського голови, секретарем міської ради, керуючою справами виконкому проводиться в приміщенні міської ради (м. Шпола, вул.Лозуватська, 59), в установлені графіком дні та години.

Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної праці, інвалідів Другої Світової війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», проводиться першочергово.

 1. Особистий прийом громадян в інші дні, крім неділі і святкових днів, проводиться працівниками загального відділу з 8.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00, у п’ятницю та передсвяткові дні – до 16.00.

Запис на особистий прийом проводиться у встановлений графіком день прийому з 8.00 і припиняється не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку прийому працівниками загального відділу міської ради. За бажанням громадянин може бути записаний на особистий прийом у інші дні, що передують дню прийому.

 1. Під час запису на особистий прийом до міського голови, заступників міського голови, секретаря міської ради, керуючої справами виконкому з’ясовується прізвище, ім’я по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів виконавчої влади він звертався і яке прийнято рішення, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянином, оформляється реєстраційно-контрольна картка встановленого зразка.

Оформлена реєстраційно-контрольна картка передається міському голові, який дає доручення за результатами особистого прийому і картка повертається в загальний відділ не пізніше наступного після прийому дня для подальшого опрацювання.

 1. Повторний прийом громадян з питання, що вже розглядалося головою, заступником міського голови проводиться після детального вивчення архівних документів з порушеного питання, з’ясування причин, що призвели до нього, за необхідності надаються детальні роз’яснення та можлива допомога.
 2. Під час особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають з ними у родинних відносинах.
 3. У разі неможливості вирішити порушене заявником питання безпосередньо під час особистого прийому, його звернення розглядається у порядку, встановленому для письмових звернень з обов’язковим повідомленням заявника про результати розгляду звернення.
 4. Звернення громадян, подані на особистих прийомах, реєструються відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 №348 (зі змінами та доповненнями).
 5. Загальний відділ міської ради щомісячно узагальнює та аналізує звернення громадян на особистих прийомах, про що інформує міського голову.

 

 

Порядок

організації та проведення особистих прийомів громадян старостами  старостинських округів

Шполянської міської ради ОТГ

 

 1. Особистий прийом громадян старостою старостинського округу проводиться в установлені графіком дні та години у відповідному населеному пункті громади в адміністративному приміщенні старостинського округу.
 2. Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної праці, інвалідів Другої Світової війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», проводиться першочергово.
 3. Запис на особистий прийом проводиться діловодом/спеціалістом загального відділу населеного пункту у встановлений графіком день або ж у інші дні, що передують дню прийому.
 4. Повторний прийом громадян з питання, що вже розглядалося старостою, проводиться після детального вивчення архівних документів з порушеного питання, з’ясування причин, що призвели до нього, за необхідності надаються детальні роз’яснення та можлива допомога.
 5. Під час особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають з ними у родинних відносинах.
 6. У разі неможливості вирішити порушене заявником питання безпосередньо під час особистого прийому, його звернення розглядається у порядку, встановленому для письмових звернень з обов’язковим повідомленням заявника про результати розгляду звернення.
 7. Загальний відділ міської ради щомісячно узагальнює та аналізує звернення громадян на особистих прийомах, про що інформує міського голову.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту