Про перейменування об’єкту топоніміки міста Шполи

У К Р А Ї Н А

ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№290-р

10.12.2020

 

Про перейменування об’єкту

топоніміки міста Шполи

 

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 24.05.2012 №4865-VІ «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» (зі змінами), Закону України від 18.06.2020 №733-ІХ «Про внесення зміни до статті 17 Закону України «Про оцінку впливу довкілля» щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (СOVID-19)», розпорядження міського голови від 23.09.2020 №207-р «Про проведення громадського обговорення щодо зміни назви вулиці Орлова на вулицю Юрія Межакова», врахувавши звіт керуючої справами виконавчого комітету про узагальнення пропозицій, що надійшли під час проведення громадського обговорення при розгляді питання щодо перейменування вулиці Орлова на Юрія Межакова, письмову згоду  батьків щодо присвоєння вулиці м.Шполи імені сина, померлого   при виконанні військового обов’язку в зоні проведення операції Об’єднаних сил, Юрія Межакова, командира першої танкової Сіверської бригади,

 

  1. Перейменувати вулицю Орлова на вулицю Юрія Межакова м.Шполи.
  2. Рекомендувати фізичним та юридичним особам, які є власниками будинків і споруд, виготовити і встановити покажчики з новою назвою об’єкту топоніміки.
  3. Доручити директору КП «Благоустрій» Шполянської міської ради Нарадьку М.А. організувати та забезпечити виготовлення, встановлення покажчиків із новою назвою.
  4. Оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації, на офіційному сайті міської ради та направити до інформаційного центру Міністерства юстиції України.
  5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                                                   С.Кравченко

 

 

Підготувала:

Герус Т.Б.

Поділитись:
Перейти до вмісту