Про скликання 11- ої позачергової сесії міської ради VIІІ скликання

У К Р А Ї Н А

ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

№ 160 – р

18.12.2017

 

Про скликання 11- ої  позачергової

сесії міської ради VIІІ скликання

 

Відповідно до п.8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Скликати  11 позачергову  сесію VІIІ скликання  20.12.2017  о 14-00 годині в залі засідань міської ради.

 

Винести на розгляд сесії такі питання:  

 

Порядок денний

Загальні питання

 1. Про міський бюджет на 2018 рік.
 2. Про внесення змін до рішення міської ради № 18 – 5/VII від 23.12. 2016 року «Про міський бюджет на 2018 рік».
 3. Про затвердження Програми підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт зі Збройними Силами України у 2018 році та членів їх сімей в Шполянській об’єднаній територіальній громаді.
 4. Про внесення змін до рішення від 02.11.2017 № 9-5/VIIІ «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади».
 5. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.         
 6. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг у Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді.
 7. Про затвердження календарного плану заходів з нагоди знаменних і пам’ятних дат,  професійних та народних свят на 2018 рік.
 8. Про затвердження цільової Програми «Призовна дільниця» на 2018 рік.
 9. Про погодження кандидатури Голос Л.О. для призначення на посаду директора дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» Шполянської міської ради.
 10. Про приведення у відповідність до Закону України «Про дошкільну освіту» найменування посади керівника закладу дошкільної освіти»
 11. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної  громади  Шполянського району Черкаської області бюджетних установ-закладів загальної середньої освіти та їх цілісних майнових комплексів.
 12. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної  громади  Шполянського району Черкаської області бюджетних установ – закладів позашкільної освіти та їх цілісних майнових комплексів.
 13. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної  громади  Шполянського району Черкаської області бюджетної установи – Шполянської дитячої школи мистецтв та її цілісного майнового комплексу».
 14. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної  громади  Шполянського району Черкаської області бюджетних установ-філій районної централізованої  бібліотечної системи.
 15. Про внесення змін до Порядку призначення на посаду керівників дошкільних навчальних закладів Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради  від  09. 2017  №6-8/VІІІ.
 16. Про внесення змін до Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх дошкільних навчальних закладів Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради  від  09. 2017  №6-7/VІІІ.
 17. Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації об’єднаних територіальних громад».

 

Земельні питання

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Європейська,3, м. Шпола.
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 06.12.2017 №10-23.3/VІІІ
 3. Про вилучення земельної ділянки по пров. Колективному,13, м. Шпола.
 4. Про припинення, шляхом розірвання, договору оренди землі, який зареєстровано 03.01.2017 номер запису 18489545.
 5. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 6. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 7. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок
 8. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 9. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.  
 10. Про поновлення договору оренди на земельну ділянку.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 13. Про розгляд земельних спорів.
 14. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки.
 15. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки.
 16. Про відмову у наданні дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки.

 

Міський голова                                                                          С. Кравченко

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту