Про скликання 19- ої  чергової сесії міської ради VIІІ скликання

У К Р А Ї Н А

ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 52 р

08.05.2018

Про скликання 19- ої  чергової

сесії міської ради VIІІ скликання

 

Відповідно до п.8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Скликати  19-у  чергову  сесію VІIІ скликання  06.06.2018  о 14-00 годині в залі засідань міської ради.

Винести на розгляд сесії такі питання:  

 

Порядок денний

 

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 року № 11-3/VIII «Про бюджет Шполянської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».
 2. Про внесення змін до штатного розпису Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шпролянської міської ради ОТГ Черкаської області на 2018 рік.
 3. Про прийняття з комунальної власності Шполянської районної ради Черкаської області, Шполянської районної державної адміністрації  Черкаської області та Черкаської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області бюджетної установи – Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи та майна.
 4. Про внесення змін до Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади від 09. 2017  №6-7/VІІІ.
 5. Про внесення змін до штатного розпису Шполянського міжшкільного навчально-виробничого  комбінату Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади Черкаської області  на 2018 рік.
 6. Про затвердження Програми «Сприяння вирішенню матеріально-побутових, медичних проблем дітей інвалідів з діагнозом дитячий церебральний параліч (ДЦП)» Шполянської об’єднаної територіальної громади у 2018 році.
 7. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади частини майна, закріпленого за територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послу) Шполянського району.
 8. Про затвердження регуляторного акту «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади».
 9. Про затвердження регуляторного акту «Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади».
 10. Про затвердження регуляторного акту «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади».
 11. Про затвердження регуляторного акту «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади».
 12. Про передачу майна КП «Комунальник-сервіс» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на баланс Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 13. Про проведення конкурсу на право оренди комунального майна.

 

 

 

 

 

Земельні питання

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 2. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 3. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельної ділянки.
 4. Про надання дозволу громадянину на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 5. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола
 6. Про розгляд земельних спорів.
 7. Про продаж земельної ділянки, яка розташована за адресою                                         вул. Лозуватська,55, м. Шпола.
 8. Про продаж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Лозуватська,170-а, м. Шпола.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
 10. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 12. Про надання ТОВ «АЛІ і К» дозволу на викуп земельної ділянки.
 13. Про погодження технічної документації щодо поділу земельної ділянки.

 

 

Міський голова                                                                          С. Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту