Про скликання 22-ої чергової сесії Шполянської міської ради VIІI скликання

У К Р А Ї Н А

ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 79 р

09.07.2018

Про скликання 22-ої  чергової

сесії міської ради VIІІ скликання

 

Відповідно до п.8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Скликати  22-у  чергову  сесію VІIІ скликання  07.08.2018  о 14-00 годині в залі засідань міської ради.

Винести на розгляд сесії такі питання:  

Порядок денний

 

Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 р. № 11-31/ VIII «Про бюджет Шполянської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».
 2. Про призначення переможця конкурсу на посаду директора Кримківського навчально-виховного комплексу «Закладу дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 3. Про призначення переможця конкурсу на посаду директора Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1 Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади Черкаської області
 4. Про призначення переможця конкурсу на посаду директора Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3- гімназія»
 5. Про затвердження «Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Шполянської міської об`єднаної територіальної громади на 2018-2020 рр.»
 6. Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2018-2019 навчальний рік
 7. Про програму розвитку культури в Шполянській  міській об’єднаній  територіальній  громаді Черкаської області на 2018-2020 роки.
 8. Про програму розвитку дошкільної освіти в Шполянській міській об’єднаній  територіальній  громаді Черкаської області на 2018-2020 роки.
 9. Про програму підтримки української мови в  Шполянській міській  об’єднаній  територіальній громаді Черкаської області на 2018-2020 роки.
 10. Про програму розвитку фізичної культури та спорту в Шполянській міській  об’єднаній  територіальній громаді Черкаської області на 2018-2020 роки.
 11. Про внесення змін до рішення від 05.04.2018 №17-10/VIII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послугу Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади»
 12. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади
 13. Про затвердження Програми профілактики і запобігання поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення Шполянської міської ради ОТГ на 2018 рік.
 14. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади частини майна, закріпленого за територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району.

Земельні питання

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 2. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 3. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 4. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 5. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.
 6. Про розгляд земельний спорів.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання ФО-П Шевченку С.А. та надання дозволу на викуп земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Каштанова,53-а, м. Шпола.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту