Про скликання 6-ої позачергової сесії міської ради VIІI скликання

У К Р А Ї Н А

ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№ 99-р

11.09.2017

Про скликання 6-ої позачергової

сесії міської ради VIІІ скликання

Відповідно до п.8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Скликати 6-ту позачергову сесію VІIІ скликання 14.09. 2017  о 14-00 годині

в залі засідань міської ради.

 

Винести на розгляд сесії такі питання:  

Порядок денний
14.09.2017 р.

 Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради № 18-5/ VІI від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік».
 2. Про внесення змін до рішення сесії Кримківської сільської ради від 23.12.2016 № 15-1/ VІI «Про сільський бюджет на 2017 рік».
 3. Про внесення змін до рішення сесії Скотарівської сільської ради від 23.12.2016 року № 14-1/ VІI «Про сільський бюджет на 2017 рік».
 4. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради.
 5. Про зміни до структури та штатного розпису дошкільних навчальних закладів.
 6. Про внесення змін до Положення про відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури і туризму Шполянської міської ради Черкаської області, затвердженого рішенням міської ради від 18.07.2017 № 4-3/ VІІІ
 7. Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загально-освітніх навчальних закладів Шполянської міської ради.
 8. Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників дошкільних навчальних закладів Шполянської міської ради.
 9. Про затвердження передавального акту.
 10. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Запорожця М.М.
 11. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Запісецького А.М.
 12. Про утворення та затвердження складу комісії з конкурсного відбору розробників містобудівної документаціївиконавців робіт з технічної інвентаризації нерухомого майна та виготовлення технічних паспортів.
 13. Про уповноваження осіб на поставлення підписів у матеріалах, що входять до скаду документації з землеустрою та містобудівної документації.
 14. Про утворення та затвердження складу архітектурно-містобудівної ради при виконавчому комітеті Шполянської міської ради.
 15. Про утворення та затвердження складу комісії з конкурсного  відбору виконавців робіт із землеустрою (розробників документацій із землеустрою) виконкому.
 16. Про втрату чинності рішення міської ради «Про затвердження Положення про земельну (погоджувальну) комісію виконавчого комітету міської ради по розгляду земельних спорів з приводу суміжного землекористування» від 25.05.2010 № 54-10/V.
 17. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 11 серпня 2017 № 13-5/VІІІ «Про створення робочої комісії з метою розробки Статуту Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».
 18. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації.
 19. Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів виконавчими органами міської ради, установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету.
 20. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області земельних ділянок навчальних закладів, що знаходяться в постійному користуванні відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації.

Земельні питання

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 2. Про надання громадянам згоди на відновлення меж земельних ділянок.
 3. Про надання громадянці згоди на відновлення меж земельної ділянки.
 4. Про надання дозволу громадянці на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 5. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м.Шпола.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
 7. Про надання згоди на поділ земельної ділянки.
 8. Про надання згоди на поділ земельної ділянки.
 9. Про припинення, шляхом розірвання, договору оренди землі, який зареєстровано 06.04.2017 номер запису 19909882.
 10. Про надання дозволу гр. Шевченку О.С. на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою  вул.Соборна 106а, м. Шпола для викупу.
 11. Про укладання між Шполянською міською радою та ФО-П Мальчик С.П. Договору про відшкодування втрат бюджету Шполянської міської ради від недоотримання коштів за фактичне користування земельною ділянкою.
 12. Про укладення між Шполянською міською радою та ФОП Коваленко О.В. Договору про відшкодування втрат бюджету Шполянської міської ради від недоотримання коштів за фактичне користування земельною ділянкою.
 13. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 10.04.2014 номер запису 5330580 (ТОВ «ЛВС-2012»).
 14. Про затвердження детального плану території на земельну ділянку, яка розташована за адресою вул. Забережна, 20, м. Шпола.
 15. Про затвердження детального плану території на земельну ділянку, яка розташована за адресою вул. Лебединська, 4, м. Шпола.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 17. Про розгляд листа Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.
 18. Про передачу ФО-П Мальчику С.П. земельної ділянки в оренду.

Різне

 

Міський голова                                                                                С. Кравченко

 

Підготувала:

Каландирець  Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту