Про скликання 9-ої позачергової сесії міської ради VIІІ скликання

Про скликання 9- ої позачергової

сесії міської ради VIІІ скликання

 

Відповідно до п.8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Скликати дев’яту позачергову  сесію VІIІ скликання  02.11.2017  о 14-00 годині в залі засідань міської ради.

 

Винести на розгляд сесії такі питання:  

Порядок денний

Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради № 18-5/ VІI від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік».
 2. Про внесення змін до рішення сесії Кримківської сільської ради від 23.12.2016 № 15-1/ VІI «Про сільський бюджет на 2017 рік».
 3. Про внесення змін до рішення сесії Скотарівської сільської ради від 23.12.2016 року № 14-1/ VІI «Про сільський бюджет на 2017 рік».
 4. Про прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради з комунальної власності Шполянської районної ради КЗ «Шполянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
 5. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.
 6. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.
 7. Про затвердження графіку роботи Центру надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.
 8. Про присвоєння Кравченку С.В., міському голові, 8 рангу посадової особи місцевого самоврядування та встановлення надбавки за вислугу років.
 9. Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.
 10. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади бюджетної установи – Шполянської школи мистецтв та її цілісного майнового комплексу.
 11. Про внесення змін до штатного розпису КП “Муніципальна інспекція” Шполянської міської ради

Земельні питання

 1. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою: пров. Польовий, 6 м. Шпола.
 2. Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Героїв Крут, 74а м. Шпола.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання дозволу ТОВ «Отава» на викуп земельної ділянки, яка розташована  по вул. імені героя Радянського Союзу Орлова В.Ф., 27, м. Шпола.
 4. Про включеня земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Лозуватська,54, м. Шпола до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставлені на земельні торги.
 5. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 6. Про надання громадянам згоди на відновлення меж земельних ділянок.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шполянській міській раді площею 0,8243га у комунальну власність для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти із земель комунальної власності за адресою: вул. Некрасова,14, м. Шпола Черкаської області.
 8. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 09.01.2014 номер запису 4189887
 9. Про надання громадянам згоди на відновлення меж земельних ділянок.
 10. Про надання дозволу громадянам на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 11. Про продовження договору оренди землі, який зареєстровано 10.05.2016 номер запису 14453889.
 12. Про відмову гр. Волковій Л. П. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Франка, 67, м. Шпола .
 13. Про відмову гр. Шпак Л.П. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Лозуватський, 52, м. Шпола .
 14. Про відмову гр. Колос Р.П. у наданні дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул.Соборна, 10, м. Шпола.

 

Міський голова                                                                          С. Кравченко

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту