Про впорядкування роботи закладів торгівлі, кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг розташованих на території м. Шпола

У К Р А Ї Н А

ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

(проект)

________________ 2016 року                № ________

 

 

Про впорядкування роботи закладів торгівлі, кафе,

барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг

розташованих на території м. Шпола

 

Відповідно ст.ст. 9, 13, 35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», ст. 15-3 Закону України «регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, враховуючи висновок постійної депутатської комісії зпитань забезпечення законності та правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики від 18.04.2016 року,керуючись ст. ст. 25, 26 та ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5 Закону України «Про національну поліцію» з метою впорядкування роботи закладів торгівлі, усунення порушень громадського порядку у вечірній та нічний час доби, міська рада

 

Вирішила:

  1.                 Встановити режим роботи кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг незалежно від форм власності та виду об’єкта, розташованих на території м. Шпола,  в межах часу з 07-00 до 00.00.
  2.                 Цілодобовий режим роботи може бути встановлено для всіх інших, ніж визначені п. 1 даного Рішення об’єктів торгівлі та сфери послуг розташованих на території м. Шпола: автозаправних станцій, аптек, аптечних кіосків та пунктів, закладів торгівлі продовольчими товарами .
  3.                 Заборонити реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива  у стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових споруд з 22.00 год. до 7.00 год. і зобов’язати керівників торговельних об’єктів дотримуватися графіків, інформувати покупців про прийняте рішення. Власникам торгівельних об’єктів звернути увагу  на недопустимість продажу алкоголю неповнолітнім.
  4.                 Заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів у стаціонарних об’єктах торгівлі та в тимчасових спорудах, які розташовані на відстані менше, ніж 100 метрів від будівель навчальних, спортивних  закладів, закладів охорони здоров’я та місць  масового відпочинку людей.
  5.                 Виконавчому комітету Шполянської міської ради переглянути рішення про надання дозволів на цілодобовий режим роботи кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг незалежно від форм власності та виду об’єкта, розташованих на території м. Шпола.
  6.                 Рішення опублікувати в міській газеті «Шполяночка +».
  7.                 Рішення виконавчого комітету  від 29 грудня 2008 року №621 «Про встановлення режиму роботи розважальних закладів міста, кафе-барів, ресторанів, відміну раніше прийнятих рішень» вважати таким, що втратило чинність.
  8.                 Рекомендувати начальнику Шполянського ВП Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області  Кутовому В. О.  активізувати роботу щодо вжиття заходів до порушників встановленого режиму роботи згідно чинного законодавства.
  9.                 Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Денисенко О. Ф.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                      С. В. Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту