Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

У К Р А Ї Н А

ШПОЛЯНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

(проект)

№ ________/VІІІ

__________.2018

 

Про встановлення податку на майно

(в частині податку на нерухоме майно

відмінне від земельної ділянки)

на території Шполянської міської ради

об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

 

 

Керуючися статтею 7, пунктом 10.3 статті 10, підпунктом 12.3 пункту 12 статті 12, статтею 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійних депутатських комісій  з питань планування, бюджету та фінансів,  постійної депутатської комісії з питань екології, охорони довкілля та регулювання земельних відносин, з питань забезпечення законності та правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Шполянська міська рада об’єднаної територіальної громади

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Встановити на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади :
  • ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;
  • пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.
  1. Оприлюднити дане рішення в газеті «Шполяночка +» та на офіційному сайті Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на фінансовий відділ міської ради об’єднаної територіальної громади та на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету та фінансів.
  3. Рішення набирає чинності з 01.01.2019.

Додаток 1

Додаток 2

 

Міський голова                                                                              С.Кравченко

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту