Про затвердження проекту рішення «Про впорядкування роботи закладів торгівлі, кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг розташованих на території м. Шпола»

У К Р А Ї Н А

ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

26 квітня 2016 року                       № 9-5/VІІ

 

Про затвердження проекту рішення

«Про впорядкування роботи закладів торгівлі, кафе,

барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг

розташованих на території м. Шпола»

 

 

Відповідно до ст.ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 9, 13, 35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань забезпечення законності та правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики від  18.04.2016,

 

сесія міської ради вирішила:

 

1. Затвердити проект рішення «Про впорядкування роботи закладів торгівлі, кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг розташованих на території м. Шпола» для оприлюднення  на офіційному веб-сайті Шполянської міської ради з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб, та юридичних осіб їх об’єднань (проект додається).

2. Здійснити оприлюднення даного проекту регуляторного акту шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Шполянської міської ради та друкованих ЗМІ в строк згідно чинного законодавства.

3. Проект рішення після обговорення затвердити в остаточній редакції на черговій сесії Шполянської міської ради 2016 року відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію зпитань забезпечення законності та правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики (Кисленко С. С.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кулішову М. В.

 

 

Міський голова                                                                             С. В. Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту