Протокол 15-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

15-ої чергової сесії VIII скликання

15.02.2018

Загальні питання

 1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
 2. Про затвердження Стратегічного плану  розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на період 2018-2020 рр.
 3. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади  на 2018 рік.
 4. Про затвердження “Положення  про почесного громадянина Шполянської міської об’єднаної територіальної громади”.
 5. Про прийняття майна районної комунальної власності, що перебуває в користуванні Шполянського районного ЦПМСД до комунальної власності Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади.
 6. Програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки.
 7. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19 травня 2017 року № 1-21/VІІІ «Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про  тендерний комітет Шполянської міської ради».
 8. Про затвердження програми забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом в Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки.
 9. Про затвердження Програми забезпечення заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру та запобіганню їх виникненню на 2018-2020 роки.
 10. Про затвердження Програми з ремонту та утримання доріг комунальної власності Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.
 11. Про затвердження Програми надання адміністративних послуг населенню Шполянської міської об’єднаної територіальної громади у сфері ветеринарної медицини на 2018-2020 роки.
 12. Про внесення змін до рішення від 24.10. 2017року № 8-5/VIІI “Проспівфінансування проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році”.
 13. Про реорганізацію Комунального закладу «Шполянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громадиради шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади.
 14. Про затвердження Положення про господарський відділ Шполянської міської ради Черкаської області.
 15. Про затвердження Положення про відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в новій редакції.
 16. Про затвердження Статуту КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (нова редакція).
 17. Про затвердження Статуту КП «Комунальник – сервіс» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (нова редакція).
 18. Про внесення змін до штатного розпису Кримківського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа 1-11 ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2018 рік.
 19. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.
 1. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в новій редакції.
 2. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу «Шполянський центр науково-технічної  творчості учнівської молоді»Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.
 3. Про затвердження Статуту Шполянської дитячої школи мистецтв Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.
 4. Про затвердження Статуту Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.
 5. Про затвердження Статуту Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.
 6. Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ Матусівькій ДЮСШ.
 7. Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ Багатопрофільному регіональному центру професійної освіти в Черкаській області (ПТУ).
 8. Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА.
 9. Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ фінансовому управлінню Шполянської РДА.
 10. Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ територіальному центру соціального обслуговування.
 11. Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА.
 12. Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА.
 13. Про затвердження цільової Програми «Відшкодування за проїзд хворим з хронічною нирковою недостатністю, що проходять лікування в КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської  обласної ради» філії відділення нефрології  та діалізу Звенигородської лікарні».
 14. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 07.04.2017 № 23-3/VІІ «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в м. Шпола на 2017-2022 роки».
 15. Про створення комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області і затвердження Статуту.
 16. Про надання згоди (повторно) на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади нежитлової будівлі кінотеатру «Космос» Шполянської районної ради

 

 

Земельні питання

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Мар’янівський, 3, м. Шпола.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Волонтерський,10, м. Шпола.
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Івана Гончара, 51-а, м. Шпола.
 4. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 21.09.2014 номер запису 7070133.
 5. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 6. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок. (присадибні ділянки у власність).
 7. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок  (присадибні ділянки на кадастровий номер).
 8. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 9. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола. 
 10. Про розгляд земельних спорів.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 12. Про надання дозволу гр. Бабіч А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою: вул. Зелена, 10, м. Шпола.
 13. Про надання дозволу ФО-П Шевченку М.С. згоди на поділ земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Терешківська, 20, м. Шпола.
 14. Про передачу Шполянській районній громадській організації «Українське товариство мисливців і рибалок» в оренду земельну ділянку, яка розташована за адресою вул. Терешківська, 21, м. Шпола.
 15. Про продаж земельної ділянки ФО-П Мальчику С.П., яка розташована за адресою вул. Волонтерська, 34, м. Шпола.
 16. Про погодження проведення земельних торгів.
 17. Про затвердження детального плану території земельної ділянки по вул. Лозуватській, 54, м. Шпола, Черкаської області.

 

 

 

Загальні  питання

1.Слухали: Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про  затвердження  Стратегічного  плану  розвитку Шполянської   міської об’єднаної територіальної громади на період 2018-2020 рр.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Стратегічного плану  розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на період 2018-2020 рр.» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади  на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про  Програму  соціально-економічного та культурного        розвитку    Шполянської  міської  об’єднаної територіальної  громади  на 2018 рік» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про затвердження “Положення  про почесного громадянина Шполянської міської об’єднаної територіальної громади”.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення  міської  ради  «Про  затвердження  «Положення   про почесного         громадянина      Шполянської   міської об’єднаної територіальної  громади» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про прийняття майна районної комунальної власності, що перебуває в користуванні Шполянського районного ЦПМСД до комунальної власності Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про прийняття майна районної комунальної власності, що перебуває в користуванні Шполянського районного ЦПМСД до комунальної власності Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади» приймається, додається.

 

6.Слухали: Програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки» приймається, додається.

7.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19 травня 2017 року № 1-21/VІІІ «Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про  тендерний комітет Шполянської міської ради».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19 травня 2017 року № 1-21/VІІІ «Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про  тендерний комітет Шполянської міської ради»» приймається, додається з поправками.

 

8.Слухали: Про затвердження Програми забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом в Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді на  2018-2020 роки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом в Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про затвердження Програми забезпечення заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру та запобіганню їх виникненню на 2018-2020 роки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми забезпечення заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру та запобіганню їх виникненню на 2018-2020 роки» приймається, додається.

 

10.Слухали: Про затвердження Програми з ремонту та утримання доріг комунальної власності Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми з ремонту та утримання доріг комунальної власності Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки»  приймається, додається.

 

11.Слухали: Про затвердження Програми надання адміністративних послуг населенню Шполянської міської об’єднаної територіальної громади у сфері ветеринарної медицини на 2018-2020 роки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми надання адміністративних послуг населенню Шполянської міської об’єднаної територіальної громади у сфері ветеринарної медицини на 2018-2020 роки»  приймається, додається.

 

12.Слухали: Про внесення змін до рішення від 24.10. 2017року № 8-5/VIІI “Про співфінансування проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році”.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення від 24.10. 2017року № 8-5/VIІI «Про співфінансування проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році»»  приймається, додається.

 

13.Слухали: Про реорганізацію Комунального закладу «Шполянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади ради шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про реорганізацію Комунального закладу «Шполянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади ради шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади»  приймається, додається.

 

14.Слухали: Про затвердження  Положення про господарський відділ Шполянської міської ради Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження  Положення про господарський відділ Шполянської міської ради Черкаської області»  приймається, додається.

 

15.Слухали: Про затвердження Положення про відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади  Черкаської області в новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади  Черкаської області в новій редакції»  приймається, додається.

 

16.Слухали: Про затвердження Статуту КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (нова редакція).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (нова редакція)»  приймається, додається.

 

17.Слухали: Про затвердження Статуту КП «Комунальник – сервіс» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (нова редакція).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту КП «Комунальник – сервіс» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (нова редакція)»  приймається, додається.

 

18.Слухали: Про внесення змін до штатного розпису Кримківського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа 1-11 ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису Кримківського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа 1-11 ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2018 рік»  приймається, додається.

 

19.Слухали: Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу

«Шполянський центр дитячої та юнацької творчості» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції»  приймається, додається.

 

20.Слухали: Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції»  приймається, додається.

21.Слухали: Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу «Шполянський центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу «Шполянський центр  науково-технічної  творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області в  новій редакції»  приймається, додається.

 

22.Слухали: Про затвердження Статуту Шполянської дитячої школи мистецтв Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Шполянської дитячої школи мистецтв Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області в  новій редакції»  приймається, додається.

 

23.Слухали: Про затвердження Статуту Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області в  новій редакції»  приймається, додається.

 

24.Слухали: Про затвердження Статуту Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області в  новій редакції»  приймається, додається.

 

25.Слухали: Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ Матусівькій ДЮСШ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ Матусівькій ДЮСШ»  приймається, додається.

26.Слухали: Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ Багатопрофільному регіональному центру професійної освіти в Черкаській області (ПТУ).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ Багатопрофільному регіональному центру професійної освіти в Черкаській області (ПТУ)»  приймається, додається.

 

27.Слухали: Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА»  приймається, додається.

 

28.Слухали: Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ фінансовому управлінню Шполянської РДА.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ фінансовому управлінню Шполянської РДА»  приймається, додається.

 

29.Слухали: Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ територіальному центру соціального обслуговування.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ територіальному центру соціального обслуговування»  приймається, додається.

 

30.Слухали: Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА»  приймається, додається.

 

31.Слухали: Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА»  приймається, додається.

 

32.Слухали: Про затвердження цільової Програми  «Відшкодування за проїзд хворим з хронічною нирковою недостатністю, що проходять лікування в КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської  обласної ради» філії відділення нефрології  та діалізу Звенигородської лікарні».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження цільової Програми  «Відшкодування за проїзд хворим з хронічною нирковою недостатністю, що проходять лікування в КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської  обласної ради» філії відділення нефрології  та діалізу Звенигородської лікарні»»  приймається,  додається.

 

33.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 07.04.2017 № 23-3/VІІ «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в м. Шпола на 2017-2022 роки».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 07.04.2017 № 23-3/VІІ «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в м. Шпола на 2017-2022 роки»»  приймається,  додається.

 

34.Слухали: Про створення комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області і затвердження Статуту.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про створення комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області і затвердження Статуту»  приймається,  додається.

 

 

35.Слухали: Про надання згоди (повторно) на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади нежитлової будівлі кінотеатру «Космос» Шполянської районної ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди (повторно) на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади нежитлової будівлі кінотеатру «Космос» Шполянської районної ради»  приймається,  додається.

 

 

 

Земельні питання

 

1.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Мар’янівський, 3,                  м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Мар’янівський, 3, м. Шпола» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Волонтерський,10,                    м. Шпола

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Волонтерський,10, м. Шпола» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про надання згоди  на поділ земельної ділянки, яка розташована за адресою: вул. Соборна, 29,  м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди  на поділ земельної ділянки, яка розташована за адресою: вул. Соборна, 29, м. Шпола» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 21.09.2014 номер запису 7070133.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 21.09.2014 номер запису 7070133» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок. (присадибні ділянки у власність).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок (присадибні ділянки у власність)» приймається, додається.

7.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок  (присадибні ділянки на кадастровий номер).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок  (присадибні ділянки на кадастровий номер)» приймається, додається з поправками.

 

8.Слухали: Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в  м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в  м. Шпола» приймається, додається.

 

10.Слухали: Про розгляд земельних спорів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про розгляд земельних спорів»  приймається, додається.

 

11.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

12.Слухали: Про надання дозволу гр. Бабіч А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою: вул. Зелена, 10,  м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу гр. Бабіч А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою: вул. Зелена, 10,  м. Шпола»  приймається, додається.

 

13.Слухали: Про надання дозволу ФО-П Шевченку М.С. згоди на поділ земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Терешківська, 20,                              м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу ФО-П Шевченку М.С. згоди на поділ земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Терешківська, 20,  м. Шпола»  приймається, додається.

 

14.Слухали: Про передачу Шполянській районній громадській організації «Українське товариство мисливців і рибалок» в оренду земельну ділянку, яка розташована за адресою вул. Терешківська, 21, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу Шполянській районній громадській організації «Українське товариство мисливців і рибалок» в оренду земельну ділянку, яка розташована за адресою вул. Терешківська, 21, м. Шпола»  приймається, додається.

 

15.Слухали: Про продаж земельної ділянки ФО-П Мальчику С.П., яка розташована за адресою вул. Волонтерська, 34, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продаж земельної ділянки                           ФО-П Мальчику С.П., яка розташована за адресою вул. Волонтерська, 34,                            м. Шпола»  приймається, додається.

 

16.Слухали: Про погодження проведення земельних торгів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження проведення земельних торгів»  приймається, додається.

 

17.Слухали: Про затвердження детального плану території земельної ділянки по  вул. Лозуватській, 54, м. Шпола, Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження детального плану території земельної ділянки по вул. Лозуватській, 54, м. Шпола, Черкаської області»  приймається, додається.

 

 

Міський голова                                                                           С. Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту