Протокол 19-ї сесії міської ради ІХ скликання

Порядок денний

19  позачергова сесія ІХ скликання

від 12.01.2022р.

 

Загальні питання

 1. Про включення об’єкту комунальної власності до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації в 2022 році    (Курінний І.)
 2. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності (Курінний І.)
 3. Про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі за адресою: вул. Шевченка, 99, м. Шпола Черкаської області (Курінний І.)
 4. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності що підлягають приватизації (продажу) шляхом викупу орендарем у 2022 році та затвердження складу комісії з приватизації (продажу) об’єктів (Курінний І.)
 5. Про надання дозволу на проведення поліпшення орендованого майна (Курінний І.)

 

 

Земельні питання

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Алдошиній І.В.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Волик Ю.Є.
 3. Про скасування рішення Шполянської міської ради від 14.12.2021 №17-30.78/ІX «Про надання гр. Литусу В.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
 4. Про скасування рішення Шполянської міської ради від 14.12.2021 №17-30.79/ІX «Про надання гр. Лук’янець П.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
 5. Про скасування рішення Шполянської міської ради від 14.12.2021 №17-30.80/ІX «Про надання гр. Кулику В.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
 6. Про скасування рішення Шполянської міської ради від 14.12.2021 №17-30.81/ІX «Про надання гр. Коваленко Т.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
 7. Про надання гр. Плетіню В.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 8. Про надання гр. Федорову О.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 9. Про надання гр. Афанасьєву Т.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 10. Про надання гр. Остапчук Т.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 11. Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів.
 12. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 13. Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 14. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 15. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані у межах населених пунктів для передачі у власність громадянам.
 16. Про внесення змін до рішення Топильнянської сільської ради від  09.2020  № 42-7/VII «Про надання дозволів громадянам села Топильна Шполянського району Черкаської області на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель комунальної власності для подальшої передачі у приватну власність».
 17. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від  04.2021                    № 6-42.3/IX «Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів».
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1343 га.
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,1843 га.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гуньку О.С.
 21. Про передачу гр. Пасєці В.А. земельної ділянки площею 1,3167 га в оренду.
 22. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.10.2021№13-26.43/ІХ «Про надання гр. Кучерявій С.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га в оренду».
 23. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.10.2021№13-26.44/ІХ «Про надання гр. Горбаню Л.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га в оренду».
 24. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 26.07.2008 за №040879900626.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 1,3000 га в оренду.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Якимчук Г.В.
 27. Про надання гр. Запісецькій С.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
 28. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Мартинюку П.М.
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Мартинюку М.В.
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Темненко Л.М.
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Рудас О.О.
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Шевченку М.А.
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Шевченку Є.А.
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Шевченко К.М.
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Шевченко А.М.
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Шевченку С.А.
 38. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від  08.2021                      № 11-21.4/IX «Про    надання   дозволів    громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів».
 39. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від  08.2021                   № 11-21.4/IX «Про    надання   дозволів    громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів».
 40. Про розгляд звернення місцевої громадської організації «Фішер».
 41. Про відмову у наданні гр. Матіці І.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

 

 

 

 

 

 

Загальні  питання  

 

1.Слухали: Про включення об’єкту комунальної власності до переліку об’єктів комунальної  власності, що підлягають приватизації в 2022 році.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про включення об’єкту комунальної власності до переліку об’єктів комунальної  власності, що підлягають приватизації в 2022 році»  приймається, додається.

2.Слухали: Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності  .

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності» приймається, додається.

3.Слухали: Про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі за адресою:                        вул. Шевченка, 99, м. Шпола Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі за адресою:  вул. Шевченка, 99, м. Шпола Черкаської області» приймається,  додається.

4.Слухали: Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності що підлягають приватизації (продажу) шляхом викупу орендарем у 2022 році та затвердження складу комісії з приватизації (продажу) об’єктів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності що підлягають приватизації (продажу) шляхом викупу орендарем у 2022 році та затвердження складу комісії з приватизації (продажу) об’єктів» приймається,  додаєть.

 

5.Слухали: Про надання дозволу на проведення поліпшення орендованого майна.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на проведення поліпшення орендованого майна» приймається,  додається.

 

 

 

 

 

 

 

Земельні  питання

 

1.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Алдошиній І.В.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                        гр. Алдошиній І.В.»  приймається, додається.

2.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Волик Ю.Є.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Волик Ю.Є.» приймається, додається.

3.Слухали: Про скасування рішення Шполянської міської ради від 14.12.2021                                №17-30.78/ІX «Про надання гр. Литусу В.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про скасування рішення Шполянської міської ради від 14.12.2021 №17-30.78/ІX «Про надання гр. Литусу В.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»» приймається,  додається.

4.Слухали: Про скасування рішення Шполянської міської ради від 14.12.2021                                №17-30.79/ІX «Про надання гр. Лук’янець П.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про скасування рішення Шполянської міської ради від 14.12.2021  №17-30.79/ІX «Про надання гр. Лук’янець П.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»» приймається,  додаєть.

 

5.Слухали: Про скасування рішення Шполянської міської ради від 14.12.2021                              №17-30.80/ІX «Про надання гр. Кулику В.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про скасування рішення Шполянської міської ради від 14.12.2021 №17-30.80/ІX «Про надання гр. Кулику В.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»» приймається,  додається.

 

6.Слухали: Про скасування рішення Шполянської міської ради від 14.12.2021                            №17-30.81/ІX «Про надання гр. Коваленко Т.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про скасування рішення Шполянської міської ради від 14.12.2021  №17-30.81/ІX «Про надання гр. Коваленко Т.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»» приймається,  додається.

 

7.Слухали: Про надання гр. Плетіню В.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Плетіню В.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

8.Слухали: Про надання гр. Федорову О.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Федорову О.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

9.Слухали: Про надання гр. Афанасьєву Т.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Афанасьєву Т.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про надання гр. Остапчук Т.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Остапчук Т.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів» приймається,  додається.

 

12.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається,  додається.

 

13.Слухали: Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається,  додається.

 

14.Слухали: Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається,  додається.

 

15.Слухали: Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані у межах населених пунктів для передачі у власність громадянам.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані у межах населених пунктів для передачі у власність громадянам» приймається,  додається.

16.Слухали: Про внесення змін до рішення Топильнянської сільської  ради від  30.09.2020  № 42-7/VII «Про надання дозволів громадянам села Топильна Шполянського району Черкаської області на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель комунальної власності для подальшої передачі у приватну власність».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Топильнянської сільської  ради від  30.09.2020  № 42-7/VII «Про надання дозволів громадянам села Топильна Шполянського району Черкаської області на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель комунальної власності для подальшої передачі у приватну власність»» приймається,  додається.

 

17.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської  ради від  02.04.2021 № 6-42.3/IX «Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської  ради від  02.04.2021 № 6-42.3/IX «Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів»» приймається,  додається.

 

18.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1343 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1343 га» приймається,  додається.

 

19.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,1843 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною                                   площею 2,1843 га» приймається,  додається.

 

20.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гуньку О.С.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гуньку О.С.» приймається,  додається.

 

21.Слухали: Про передачу гр. Пасєці В.А. земельної ділянки площею 1,3167 га в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу гр. Пасєці В.А. земельної ділянки площею 1,3167 га в оренду» приймається,  додається.

 

22.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.10.2021№13-26.43/ІХ «Про надання гр. Кучерявій С.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га в оренду».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.10.2021№13-26.43/ІХ «Про надання гр. Кучерявій С.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га в оренду»» приймається,  додається.

 

23.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.10.2021№13-26.44/ІХ «Про надання гр. Горбаню Л.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га в оренду».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.10.2021№13-26.44/ІХ «Про надання гр. Горбаню Л.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га в оренду»» приймається,  додається.

24.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 26.07.2008 за №040879900626.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 26.07.2008 за №040879900626» приймається,  додається.

 

25.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 1,3000 га в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 1,3000 га в оренду» приймається,  додається.

 

26.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Якимчук Г.В.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                    гр. Якимчук Г.В.» приймається,  додається.

 

27.Слухали: Про надання гр. Запісецькій С.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Запісецькій С.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»» приймається,  додається.

 

28.Слухали: Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків  в м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків   в м. Шпола» приймається,  додається.

29.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Мартинюку П.М.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                  гр. Мартинюку П.М.» приймається,  додається.

 

30.Слухали: «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Мартинюку М.В».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                    гр. Мартинюку М.В.» приймається,  додається.

 

31.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Темненко Л.М.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                   гр. Темненко Л.М.» приймається,  додається.

 

32.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Рудас О.О.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Рудас О.О.» приймається,  додається.

 

33.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Шевченку М.А.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                   гр. Шевченку М.А.» приймається,  додається.

 

34.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Шевченку Є.А.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                           гр. Шевченку Є.А.» приймається,  додається.

35.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Шевченко К.М.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                           гр. Шевченко К.М.» приймається,  додається.

 

36.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Шевченко А.М.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                           гр. Шевченко А.М.» приймається,  додається.

 

37.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Шевченку С.А.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                         гр. Шевченку С.А.» приймається,  додається.

 

38.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської  ради від  17.08.2021 № 11-21.4/IX «Про    надання   дозволів    громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської  ради від  17.08.2021 № 11-21.4/IX «Про    надання   дозволів    громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів»» приймається,  додається.

 

39.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської  ради від  17.08.2021  № 11-21.4/IX «Про    надання   дозволів    громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради « Про внесення змін до рішення Шполянської міської  ради від  17.08.2021  № 11-21.4/IX «Про    надання   дозволів    громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів»» приймається,  додається.

 

40.Слухали: Про розгляд звернення місцевої громадської організації «Фішер».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про розгляд звернення місцевої громадської організації «Фішер»» приймається,  додається.

 

41.Слухали: Про відмову у наданні гр. Матіці І.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову у наданні гр. Матіці І.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

 

Міський голова                                                                       С. КРАВЧЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту