Протокол 19-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

19 чергової сесії VIII скликання

06.06.2018

Загальні питання 

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 року № 11-3/VIII «Про бюджет Шполянської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».
 2. Про внесення змін до штатного розпису Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шпролянської міської ради ОТГ Черкаської області на 2018 рік.
 3. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу   загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 4. Про затвердження Програми «Сприяння вирішенню матеріально-побутових, медичних проблем дітей інвалідів з діагнозом дитячий церебральний параліч (ДЦП)» Шполянської об’єднаної територіальної громади у 2018 -2020 р.р.
 5. Про передачу майна КП «Комунальник-сервіс» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на баланс Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 6. Про проведення конкурсу на право оренди комунального майна.
 7. Про припинення дії контракту з керівником (директором) закладу загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Костюковичем Ф.Ф.
 8. Про затвердження порядку відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на міських та приміських маршрутах.
 9. Про надання права підпису договорів.
 10. Про створення тимчасової контрольної комісії Шполянської міської ради VIII скликання з вивчення питання поводження з твердими побутовими відходами на території громади.
 11. Про внесення змін до «Стратегічного плану розвитку Шполянської міської об`єднаної територіальної громади на період 2018-2020 рр.»
 12. Про співфінансування проекту, що  буде реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.
 13. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.05.2017 № 1-21/ VІІІ «Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про тендерний комітет Шполянської міської ради»
 14. Про внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження Програми організації та фінансування громадських робіт для населення Шполянської міської ОТГ на 2018рік» від 05.04.2018 № 17-21/ VІІІ.
 15. Про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом».
 16. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 17. Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Центр культури та дозвілля».
 18. Про затвердження Програми підтримки обдарованої молоді на  2018 -2020 рр.
 19. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей на  2018 -2020 рр.
 20. Про затвердження Програми заохочення учнів 11-их класів – випускників закладів загальної середньої освіти на 2018-2020 роки.
 21. Про призначення Гончара О.А. на посаду директора Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 2 – ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 22. Про затвердження рішення виконавчого комітету Шполянської об’єднаної територіальної громади, прийнятого в міжсесійний період.
 23. Про затвердження « Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази багатопрофільного регіонального центру професійної освіти  у Черкаській області» на 2018 рік
 24. Про затвердження « Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази Шполянського відділення Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області» на 2018 рік

 

Земельні питання

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 2. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 3. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельної ділянки.
 4. Про надання дозволу громадянину на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 5. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.
 6. Про розгляд земельних спорів.
 7. Про продаж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Лозуватська,170-а, м. Шпола.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
 9. Про надання ТОВ «АЛІ і К» дозволу на викуп земельної ділянки.
 10. Про погодження технічної документації щодо поділу земельної ділянки.
 11. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки по вул. Ломоносова, 4,м. Шпола.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання гр. Мотрич О.М. дозволу на викуп земельної ділянки, яка розташована за адресою вул.Соборна, 29, м.Шпола.
 13. Про відмову у наданні гр. Бойко Т.В. на розробку технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки яка розташована за адресою вул. Ярового, 38.
 14. Про внесення змін до рішення міської ради від 13.03.2018 № 16-14.21/VIII.
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки яка розташована за адресою: вул. Лебединська, 46-а, м.Шпола, Черкаської області.
 16. Про внесення змін до договору оренди землі який зареєстровано 21.08.2014 номер запису 6752141.
 17. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 18. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 19. Про передачу КЗ «Центр культури і дозвілля» у постійне користування земельної ділянки.
 20. Про погодження місця розташування полігону твердих відходів (сміттєзвалище).
 21. Про внесення змін до рішення міської ради від 05.04.2018   № 17-26.15/ VIII.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
 25. Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради «Про надання дозволу
  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: вул.
  щодо відведення земельної ділянки за адресою: вул. Некрасова, 14-А, м.Шпола,
  Черкаської області» від 13.03.2018 № 16-14.24/VIII.

 

Загальні  питання

1.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради  від 20.12.2017 року      № 11-3/VIII «Про бюджет Шполянської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради  від 20.12.2017 року № 11-3/VIII «Про бюджет Шполянської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.»» приймається, додається.

2.Слухали:Про внесення змін до штатного розпису Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області на 2018 рік.» приймається, додається.

3.Слухали: Про затвердження Положення  про конкурс на посаду керівника закладу   загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про затвердження Положення  про конкурс на посаду керівника закладу   загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про затвердження Програми «Сприяння вирішенню              матеріально-побутових, медичних проблем дітей – інвалідів з діагнозом дитячий церебральний параліч (ДЦП)» Шполянської об’єднаної територіальної громади у 2018 -2020 р.р.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення  міської  ради  «Про затвердження Програми «Сприяння вирішенню матеріально-побутових, медичних проблем дітей – інвалідів з діагнозом дитячий церебральний параліч (ДЦП)» Шполянської об’єднаної територіальної громади у 2018 -2020 р.р.» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про передачу майна КП «Комунальник-сервіс» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на баланс Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу майна                                                 КП «Комунальник-сервіс» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на баланс Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про проведення конкурсу на право оренди комунального майна.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про проведення конкурсу на право оренди комунального майна.» приймається,  додається.

7.Слухали: Про припинення дії контракту з керівником (директором) закладу загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Костюковичем Ф.Ф.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про припинення дії контракту з керівником (директором) закладу загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Костюковичем Ф.Ф.» приймається,  додається.

8.Слухали: Про затвердження порядку відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на міських та приміських маршрутах.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження порядку відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на міських та приміських маршрутах.» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про надання права підпису договорів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання права підпису договорів.» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про створення тимчасової контрольної комісії Шполянської міської ради VIII скликання з вивчення питання поводження з твердими побутовими відходами на території громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про створення тимчасової контрольної комісії Шполянської міської ради VIII скликання з вивчення питання поводження з твердими побутовими відходами на території громади.»  приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про внесення змін до  «Стратегічного плану розвитку Шполянської міської об`єднаної територіальної громади на період             2018-2020 рр.»

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до  «Стратегічного плану розвитку Шполянської міської об`єднаної територіальної громади на період 2018-2020 рр.»»  приймається,  додається.

 

12.Слухали:Про         співфінансування          проекту, що буде реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про співфінансування проекту, що  буде реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.»  приймається,  додається.

 

13.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.05.2017 № 1-21/ VІІІ «Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про тендерний комітет Шполянської міської ради».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.05.2017 № 1-21/ VІІІ «Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про тендерний комітет Шполянської міської ради».»  приймається, додається.

 

14.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження Програми організації та фінансування громадських робіт для населення Шполянської міської ОТГ на 2018рік» від 05.04.2018 № 17-21/ VІІІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження Програми організації та фінансування громадських робіт для населення Шполянської міської ОТГ на 2018рік» від 05.04.2018                                 № 17-21/ VІІІ.»  приймається, додається.

15.Слухали: Про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом».»  приймається, додається.

 

16.Слухали: Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.»  приймається, додається.

 

17.Слухали: Про внесення змін до штатного розпису  КЗ «Центр культури та дозвілля».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису       КЗ «Центр культури та дозвілля».»  приймається, додається.

 

18.Слухали: Про затвердження Програми підтримки обдарованої молоді на  2018 -2020 рр.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми підтримки обдарованої молоді на  2018 -2020 рр.»  приймається, додається.

 

19.Слухали: Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей на  2018 -2020 рр.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей на  2018 -2020 рр.»  приймається, додається.

 

20.Слухали: Про затвердження Програми заохочення учнів 11-их класів – випускників закладів загальної середньої освіти на 2018-2020 роки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми заохочення учнів 11-их класів – випускників закладів загальної середньої освіти на                    2018-2020 роки.»  приймається, додається.

 

21.Слухали: Про призначення Гончара О.А. на посаду директора Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 2 – ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про призначення Гончара О.А. на посаду директора Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 2 – ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.»  приймається, додається.

 

22.Слухали: Про затвердження рішення виконавчого комітету Шполянської об’єднаної територіальної громади, прийнятого в міжсесійний період.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження рішення виконавчого комітету Шполянської об’єднаної територіальної громади, прийнятого в міжсесійний період.»  приймається, додається.

23.Слухали: Про затвердження «Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази Шполянського відділення Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління  Державної фіскальної служби у Черкаській області» на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження «Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази Шполянського відділення Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління  Державної фіскальної служби у Черкаській області» на 2018 рік.»  приймається, додається.

24.Слухали: Про затвердження «Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази багатопрофільного  регіонального центру професійної освіти у Черкаській області» на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження «Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази багатопрофільного  регіонального центру професійної освіти у Черкаській області» на 2018 рік.»  приймається, додається.

 

Земельні питання

 

1.Слухали: Про затвердження технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж  земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили:Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж  земельних ділянок.» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельної ділянки.» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про надання дозволу громадянину на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу громадянину на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).» приймається,  додається.

 

5.Слухали: Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в    м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в    м. Шпола.» приймається,  додається.

 

6.Слухали: Про розгляд земельних спорів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про розгляд земельних спорів.» приймається, додається.

 

7.Слухали: Про продаж земельної ділянки, яка розташована за адресою                    вул. Лозуватська,170-а, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продаж земельної ділянки, яка розташована за адресою   вул. Лозуватська,170-а, м. Шпола.» приймається, додається.

 

8.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про надання ТОВ «АЛІ і К» дозволу на викуп земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про надання ТОВ «АЛІ і К» дозволу на викуп земельної ділянки.» приймається, додається.

 

10.Слухали: Про погодження технічної документації щодо поділу земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження технічної документації щодо поділу земельної ділянки.»  приймається, додається.

 

11.Слухали: Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки по вул. Ломоносова, 4, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки по вул. Ломоносова, 4,                               м. Шпола.»  приймається, додається.

 

12.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання гр. Мотрич О.М. дозволу на викуп земельної ділянки, яка розташована за адресою вул.Соборна, 29, м.Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання гр. Мотрич О.М. дозволу на викуп земельної ділянки, яка розташована за адресою вул.Соборна, 29, м.Шпола.»  приймається, додається.

 

13.Слухали: Про відмову  у наданні гр. Бойко Т.В. на розробку технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки яка розташована за адресою вул. Ярового, 38.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову  у наданні гр. Бойко Т.В. на розробку технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки яка розташована за адресою вул. Ярового, 38.»  приймається, додається.

 

14.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 13.03.2018                         № 16-14.21/VIII.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 13.03.2018 № 16-14.21/VIII.»  приймається, додається.

 

15.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки яка розташована за адресою:                                           вул. Лебединська, 46-а, м.Шпола, Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки яка розташована за адресою: вул. Лебединська, 46-а, м.Шпола, Черкаської області.»приймається, додається.

 

16.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі  який зареєстровано 21.08.2014 номер запису 6752141.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі  який зареєстровано 21.08.2014 номер запису 6752141.»  приймається, додається.

 

17.Слухали: Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.»  приймається, додається.

 

18.Слухали: Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.»  приймається, додається.

 

19.Слухали: Про передачу КЗ «Центр культури і дозвілля» у постійне користування земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу КЗ «Центр культури і дозвілля» у постійне користування земельної ділянки.»  приймається, додається.

 

20.Слухали: Про погодження місця розташування полігону твердих відходів (сміттєзвалище).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження місця розташування полігону твердих відходів (сміттєзвалище).»  приймається, додається.

 

21.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 05.04.2018                          № 17-26.15/ VIII.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 05.04.2018  № 17-26.15/ VIII.»  приймається, додається.

 

22.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.»  приймається, додається.

 

23.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.»  приймається, додається.

 

24.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.»  приймається, додається.

 

25.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: вул.  щодо відведення земельної ділянки за адресою: вул. Некрасова, 14-А, м.Шпола, Черкаської області» від 13.03.2018 № 16-14.24/VIII.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: вул.  щодо відведення земельної ділянки за адресою: вул. Некрасова, 14-А, м.Шпола, Черкаської області» від 13.03.2018 № 16-14.24/VIII.»  приймається, додається.

 

 

Міський голова                                                                               С. Кравченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту