Протокол 20-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

20 позачергової сесії VIIIскликання

26.06.2018

 1. Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
 2. Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
 3. Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
 4. Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
 5. Про встановлення орендної плати за землю на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
 6. Про продовження дії договору оренди частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, укладеного з Багатопрофільним регіональним центром професійної освіти в Черкаській області.
 7. Про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, укладеного з Матусівською дитячо-юнацькою спортивною школою.
 8. Про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, укладеного з КП «Територіальний центр соціального обслуговування».
 9. Про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, укладеного з фінансовим управлінням Шполянської районної державної адміністрації.
 10. Про затвердження переліку проектів, що реалізовуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
 11. Про передачу в оперативне управління КЗ «Шпола Арена» комунального майна.

 

 

Загальні  питання

1.Слухали: Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» приймається, додається.

2.Слухали: Про встановлення податку на майно  (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про встановлення податку на майно  (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.» приймається, додається.

3.Слухали: Про встановлення податку на майно  (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про встановлення податку на майно  (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.» приймається,  додається.

4.Слухали: Про встановлення податку на майно  (в частині транспортного податку) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення  міської  ради  «Про встановлення податку на майно  (в частині транспортного податку) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.» приймається, додається.

5.Слухали: Про встановлення орендної плати за землю на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про встановлення орендної плати за землю на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади                          на 2019 рік.» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про продовження дії договору оренди частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, укладеного з Багатопрофільним регіональним центром професійної освіти в Черкаській області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продовження дії договору оренди частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, укладеного з Багатопрофільним регіональним центром професійної освіти в Черкаській області.» приймається,  додається.

7.Слухали: Про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, укладеного з Матусівською дитячо-юнацькою спортивною школою.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, укладеного з Матусівською дитячо-юнацькою спортивною школою.» приймається,  додається.

8.Слухали: Про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, укладеного з КП «Територіальний центр соціального обслуговування».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, укладеного з КП «Територіальний центр соціального обслуговування» приймається, додається.

9.Слухали: Про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, укладеного з фінансовим управлінням Шполянської районної державної адміністрації.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, укладеного з фінансовим управлінням Шполянської районної державної адміністрації.» приймається,  додається.

10.Слухали: Про затвердження переліку проектів, що реалізовуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження переліку проектів, що реалізовуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад»  приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про передачу в оперативне управління КЗ «Шпола Арена» комунального майна.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу в оперативне управління                  КЗ «Шпола Арена» комунального майна.»  приймається,  додається.

 

Міський голова                                                                             С. Кравченко

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту