Протокол 23-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

23 позачергова сесія 05.09.2018

Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 року № 11-3/ VІІІ «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».
 2. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 3. Про внесення змін до рішення міської ради № 17-12/ VІІІ від 05.04.2018 «Про затвердження складу комісій виконавчого комітету».
 4. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади частини майна, закріпленого територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району.
 5. Про затвердження бюджетної Програми «Надання грошової допомоги дітям сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування на 2018-2019 роки».
 6. Про внесення змін до рішення міської ради № 6-12/VІІІ від 14.09.2017 року.
 7. Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Шполянський центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 8. Про призначення переможця конкурсу на посаду директора Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 9. Про погодження кандидатур на посади заступників директорів закладів загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 10. Про внесення змін до рішення Шполянської міської від 19 травня 2017 року № 1-21/VІІІ «Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про тендерний комітет Шполянської міської ради».
 11. Про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, за адресою: вул. Івана Гончара, 95, м.Шпола, Черкаської області.
 12. Про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, за адресою: вул. Лебединська, 46а, м. Шпола, Черкаської області.
 13. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області бюджетної установи – Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи та майна.
 14. Про внесення змін до штатного розпису Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» на 2018 рік.
 15. Про внесення змін до штатного розпису Кримківського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів».
 16. Про внесення змін до штатного розпису Скотарівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосівтня школа І-ІІ ступенів» на 2018 рік.
 17. Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» на 2018 рік.
 18. Про затвердження фактичної мережі закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2018-2019 навчальний рік.
 19. Про погодження навчальних планів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Шполянськоїї міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2018 – 2019 навчальний рік.
 20. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Капустине до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».
 21. Про внесення змін до штатного розпису Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 22. Про внесення змін до штатного розпису Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Шполянської міської ради територіальної громади Черкаської області.
 23. Про внесення змін до штатного розпису Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» на 2018 рік.

 

Земельні питання

 1. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 2. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 3. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 4. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в                 м. Шпола.
 5. Про надання комунальному закладу «Шпола Арена» земельної ділянки у постійне користування.
 6. Про внесення змін до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки.
 9. Про надання Шполянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 земельних ділянок у постійне користування.
 10. Про надання Шполянському навчально – виховному комплексу «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 3 – гімназія» земельної ділянки у постійне користування.
 11. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 15.01.2015 номер запису 8383531.
 12. Про припинення шляхом розірвання, договору оренди, який зареєстровано 02.10.2017 номер запису 22665400.
 13. Про передачу земельної ділянки в оренду.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 18. Про вилучення земельної ділянки під тимчасовим металевим гаражем.
 19. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 10.04.2014 номер запису 5330580.
 20. Про скасування рішення Шполянської міської ради №22-22.18/VIII від 07.08.2018р.
 21. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 30.11.2016 номер запису 17739149.
 22. Про внесення змін до рішення Скотарівської сільської ради №17-10/VII від 20.06.2017.
 23. Про затвердження детального плану території на земельну ділянку площею 1,7665 га.
 24. Про надання дозволу на розробку детального плану території за адресою: вул. Європейська, 2.
 25. Про надання дозволу на розробку детального плану території.
 26. Про надання дозволу на розробку детального плану території за адресою: вул. Лозуватська, 83-а, м. Шпола.

 

Загальні  питання

1.Слухали: 1.Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 року № 11-3/ VІІІ «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «1.Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 року № 11-3/VІІІ «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік»» приймається, додається.

2.Слухали: Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

3.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради № 17-12/VІІІ від 05.04.2018 «Про затвердження складу комісій виконавчого комітету».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про внесення змін до рішення міської ради № 17-12/ VІІІ від 05.04.2018 «Про затвердження складу комісій виконавчого комітету»» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади частини майна, закріпленого територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення  міської  ради  «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади частини майна, закріпленого територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району» приймається, додається.

 

5.Слухали: 5.Про затвердження бюджетної Програми «Надання грошової допомоги дітям сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування на 2018-2019 роки».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «5.Про затвердження бюджетної Програми «Надання грошової допомоги дітям сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування на 2018-2019 роки»» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради № 6-12/VІІІ від 14.09.2017 року.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради № 6-12/VІІІ від 14.09.2017 року» приймається,  додається.

7.Слухали: Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Шполянський центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Шполянський центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» приймається,  додається.

8.Слухали: Про призначення переможця конкурсу на посаду директора Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про призначення переможця конкурсу на посаду директора Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про погодження кандидатур на посади заступників директорів закладів загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження кандидатур на посади заступників директорів закладів загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської від 19 травня 2017 року № 1-21/VІІІ «Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про тендерний комітет Шполянської  міської ради».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської від 19 травня 2017 року № 1-21/VІІІ «Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про тендерний комітет Шполянської  міської ради»»  приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, за адресою: вул. Івана Гончара, 95, м.Шпола, Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, за адресою: вул. Івана Гончара, 95, м.Шпола, Черкаської області»  приймається,  додається.

12.Слухали: Про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, за адресою:                               вул. Лебединська, 46а, м. Шпола, Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, за адресою: вул. Лебединська, 46а, м. Шпола, Черкаської області»  приймається,  додається.

 

13.Слухали:Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області бюджетної установи – Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи та майна.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області бюджетної установи – Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи та майна»  приймається,  додається.

 

14.Слухали:Про внесення змін до штатного розпису Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів                         № 2 – ліцей» на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» на 2018 рік»  приймається,  додається.

 

15.Слухали:Про внесення змін до штатного розпису Кримківського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису Кримківського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної                     освіти- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»»  приймається,  додається.

 

16.Слухали: Про внесення змін до штатного розпису Скотарівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосівтня школа І-ІІ ступенів» на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису Скотарівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосівтня школа І-ІІ ступенів» на 2018 рік»  приймається,  додається.

 

17.Слухали: Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» на  2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» на  2018 рік»  приймається,  додається.

 

18.Слухали: Про затвердження фактичної мережі закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області на 2018-2019 навчальний рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження фактичної мережі закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області на                   2018-2019 навчальний рік»  приймається,  додається.

 

19.Слухали: Про погодження навчальних планів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Шполянськоїї міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2018 – 2019 навчальний рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження навчальних планів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Шполянськоїї міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2018 – 2019 навчальний рік»  приймається,  додається.

 

20.Слухали: Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Капустине до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Капустине до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади»»  приймається,  додається.

 

21.Слухали: Про внесення змін до штатного розпису Шполянської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 5 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису Шполянської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 5 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області»  приймається,  додається.

 

22.Слухали: Про внесення змін до штатного розпису Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Шполянської міської ради  територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Шполянської міської ради  територіальної громади Черкаської області»  приймається,  додається.

 

23.Слухали: Про внесення змін до штатного розпису Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів                           № 3 – гімназія» на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» на 2018 рік»  приймається,  додається.

 

 

Земельні питання

 

1.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж  земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж  земельних ділянок» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

4.Слухали: Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в    м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в  м. Шпола» приймається,  додається.

5.Слухали: Про надання комунальному закладу «Шпола Арена» земельної ділянки у постійне користування.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання комунальному закладу «Шпола Арена» земельної ділянки у постійне користування» приймається,  додається.

6.Слухали: Про внесення змін до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» не приймається.

7.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається, додається.

8.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки» приймається, додається.

9.Слухали: Про надання Шполянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 земельних ділянок у постійне користування.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про надання Шполянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 земельних ділянок у постійне користування» приймається, додається.

10.Слухали: Про надання Шполянському навчально – виховному комплексу                          «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 3 – гімназія» земельної ділянки у постійне користування.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання Шполянському навчально – виховному комплексу «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 3 – гімназія» земельної ділянки у постійне користування»  приймається, додається.

 

11.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 15.01.2015 номер запису 8383531.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 15.01.2015 номер запису 8383531»  приймається, додається.

 

12.Слухали: Про припинення шляхом розірвання, договору оренди, який зареєстровано 02.10.2017 номер запису 22665400.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про припинення шляхом розірвання, договору оренди, який зареєстровано 02.10.2017 номер запису 22665400»  приймається, додається.

13.Слухали: Про передачу земельної ділянки в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу земельної ділянки в оренду»  приймається, додається.

 

14.Слухали: Про надання дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

15.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

16.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

17.Слухали: Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

18.Слухали: Про вилучення земельної ділянки під тимчасовим металевим гаражем.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про вилучення земельної ділянки під тимчасовим металевим гаражем»  приймається, додається.

 

19.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 10.04.2014 номер запису 5330580.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 10.04.2014 номер запису 5330580»  приймається, додається.

 

20.Слухали: Про скасування рішення Шполянської міської ради                             №22-22.18/VIII  від 07.08.2018р.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про скасування рішення Шполянської міської ради №22-22.18/VIII від 07.08.2018р.»  приймається, додається.

 

21.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 30.11.2016 номер запису 17739149.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 30.11.2016 номер запису 17739149»  приймається, додається.

 

22.Слухали: Про внесення змін до рішення Скотарівської сільської ради              №17-10/VII від 20.06.2017.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Скотарівської сільської ради №17-10/VII від 20.06.2017»  приймається, додається.

 

23.Слухали: Про затвердження детального плану території на земельну ділянку  площею 1,7665 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження детального плану території на земельну ділянку  площею 1,7665 га.»  приймається, додається.

 

24.Слухали: Про надання дозволу на  розробку детального плану території за адресою: вул. Європейська, 2.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на  розробку детального плану території за адресою: вул. Європейська, 2»  приймається, додається.

 

25.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території»  приймається, додається.

 

26.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території за адресою: вул. Лозуватська, 83-а, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території за адресою: вул. Лозуватська, 83-а, м. Шпола»  приймається, додається.

 

 

 Міський голова                                                                            С. Кравченко

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту