Протокол 29-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок  денний

29 позачергової сесії VIII скликання

Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 року № 11-3/VIII «Про бюджет Шполянської об’єднаної територіальної громади».(Онищенко Н.)
 2. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади  за 2018 рік. (Коваль Н.)
 3. Про затвердження Планів роботи та діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік. (Коваль Н.)
 4. Про внесення змін до рішення від 05.04.2018 № 17-10/VIII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади». (Плахотнюк Л.)
 5. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг. (Плахотнюк Л.)
 6. Про затвердження Програми виділення коштів на придбання новорічних пакунків дітям пільгових категорій Шполянської міській раді об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роках. (Кучерява В.)
 7. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади від 05.10.2018 № 26-3/VIII «Про реорганізацію Капустинської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади». (Гукало О.)
 8. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Онищенко Н.)
 9. Про внесення змін до контрактів з керівниками підприємств, закладів, що є у міській власності. (Гукало О.)
 10. Про зміни до штатного розпису комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області. (Гукало О.)
 11. Про затвердження Положення про сектор з питань кадрової роботи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області. (Гукало О.)
 12. Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади від 10.01.2018 № 13-4/VIII. (Шпоть Л.)
 13. Про внесення змін до навчального плану Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради  об’єднаної  територіальної громади  Черкаської області. (Каландирець І.)
 14. Про передачу в оперативне управління КЗ «Центр культури та дозвілля» комунального майна.  (Коваль Д.)
 15. Про внесення змін до Положення про старосту села (сіл) Шполянської міської об’єднаної територіальної громади. (Коваль Д.)
 16. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності адміністративної будівлі відділу статистики у Шполянському районі Головного управління статистики у Черкаській області (вул. Лозуватська, 53, м. Шпола). (Коваль Д.)
 17. Про розірвання договору оренди приміщення № 208 від 25.10.2016 року з Матусівською дитячо – юнацькою школою, за згодою сторін.  (Коваль Д.)
 18. Про надання дозволу на списання основних засобів. (Плетінь В.)
 19. Про внесення змін до рішення Лебединської сільської ради  від   22 грудня  2017року №24-1/VІІ «Про сільський бюджет на 2018рік» (Онищенко Н.)
 20. Про внесення змін до рішення Капустинської сільської ради від  22 грудня  2017 року №23-3/VІІ «Про сільський бюджет на 2018рік». (Колісник Л.)
 21. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Іскрене та Георгіївки до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади». (Коваль Д.)

 

Земельні питання

 1. Про затвердження детального плану території за адресою: вул. Лозуватська, м. Шпола. (Курінний І.)
 2. Про затвердження детального плану території за адресою: Терешківська, 20, м. Шпола. (Курінний І.)
 3. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 07.08.2018 № 22-22.15/VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
 4. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Соборній, 2, м. Шпола. (Курінний І.)
 5. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Лебединській, 13, м. Шпола. (Курінний І.)
 6. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Лозуватській, 127, м.Шпола. (Курінний І.)
 7. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). (Римлянська І.)
 8. Про надання громадянам згод на встановлення меж земельних ділянок.
 9. Про надання громадянам згод на встановлення меж земельних ділянок.
 10. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 11. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.
 12. Про розгляд земельних спорів.
 13. Про вилучення земельних ділянок для городництва з користування громадян.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 18. Про надання гр. Нещадиму О.В. дозволу на викуп земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Привокзальна,12-а, м. Шпола.
 19. Про передачу СТОВ «Агромай» земельної ділянки в оренду.
 20. Про надання дозволу на розробку технічної документації нормативної  грошової оцінки земельної ділянки.
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 22. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано  24.12.2012 номер запису 712570004000576.
 23. Про погодження технічної документації щодо поділу земельної ділянки.
 24. Про  відмову ТОВ «АЛІ і К» у продажі земельної ділянки.
 25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 28. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
 29. Про поновлення договору оренди землі, який зареєстровано 16.01.2009 номер запису 040979900664.
 30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

Загальні  питання

1.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 року                  № 11-3/VIII «Про бюджет Шполянської об’єднаної територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 року № 11-3/VIII «Про бюджет Шполянської об’єднаної територіальної громади»» приймається, додається.

2.Слухали: Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» приймається, додається.

3.Слухали: Про затвердження Планів роботи та діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про затвердження Планів роботи та діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про внесення змін до рішення від 05.04.2018 № 17-10/VIII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення  міської  ради  «Про внесення змін до рішення від 05.04.2018 № 17-10/VIII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади»» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про затвердження Програми «Надання новорічних пакунків пільгових категорій» Шполянської міській раді об’єднаної територіальної громади у 2018-2020 роках.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми «Надання новорічних пакунків пільгових категорій» Шполянської міській раді об’єднаної територіальної громади у 2018-2020 роках» приймається,  додається.

7.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади від 05.10.2018 № 26-3/VIII «Про реорганізацію Капустинської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади від 05.10.2018 № 26-3/VIII «Про реорганізацію Капустинської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

 

8.Слухали: Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

9.Слухали: Про внесення змін до контрактів з керівниками підприємств, закладів, що є у міській власності.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до контрактів з керівниками підприємств, закладів, що є у міській власності»  приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про зміни до штатного розпису комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни до штатного розпису комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області»  приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про затвердження Положення про сектор з питань кадрової роботи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про сектор з питань кадрової роботи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області»  приймається,  додається.

 

12.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади від 10.01.2018 № 13-4/VIII.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади від 10.01.2018 № 13-4/VIII»  приймається, додається.

 

13.Слухали: Про внесення змін до навчального плану Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради  об’єднаної  територіальної громади  Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до навчального плану Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради  об’єднаної  територіальної громади  Черкаської області»  приймається, додається.

 

14.Слухали: Про передачу в оперативне управління КЗ «Центр культури та дозвілля» комунального майна.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу в оперативне управління          КЗ «Центр культури та дозвілля» комунального майна»  приймається, додається.

 

15.Слухали: Про внесення змін до Положення про старосту села (сіл) Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до Положення про старосту села (сіл) Шполянської міської об’єднаної територіальної громади»  приймається, додається.

 

16.Слухали: Про надання згоди на прийняття до комунальної власності адміністративної будівлі відділу статистики у Шполянському районі Головного управління статистики у Черкаській області (вул. Лозуватська, 53, м. Шпола).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності адміністративної будівлі відділу статистики у Шполянському районі Головного управління статистики у Черкаській області (вул. Лозуватська, 53, м. Шпола)»  приймається, додається.

 

17.Слухали: Про розірвання договору оренди приміщення № 208 від 25.10.2016 року з Матусівською дитячо – юнацькою школою, за згодою сторін.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про розірвання договору оренди приміщення № 208 від 25.10.2016 року з Матусівською дитячо – юнацькою школою, за згодою сторін»  приймається, додається.

 

18.Слухали: Про надання дозволу на списання основних засобів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на списання основних засобів»  приймається, додається.

 

19.Слухали: Про внесення змін до рішення Лебединської сільської ради   від   22 грудня  2017року №24-1/VІІ «Про сільський бюджет на 2018рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Лебединської сільської ради   від   22 грудня  2017року №24-1/VІІ «Про сільський бюджет на 2018рік»»  приймається, додається.

 

20.Слухали: Про внесення змін до рішення Капустинської сільської ради від  22 грудня  2017 року №23-3/VІІ «Про сільський бюджет на 2018рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Капустинської сільської ради від  22 грудня  2017 року №23-3/VІІ «Про сільський бюджет на 2018рік»»  приймається, додається.

 

21.Слухали: Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Іскрене та Георгіївки до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Іскрене та Георгіївки до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади»» приймається, додається.

 

 

 

Земельні питання

 

1.Слухали: Про затвердження детального плану території за адресою: вул. Лозуватська, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження детального плану території за адресою: вул. Лозуватська, м. Шпола» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про затвердження детального плану території за адресою: Терешківська, 20, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження детального плану території за адресою: Терешківська, 20, м. Шпола» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 07.08.2018 № 22-22.15/ VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 07.08.2018 № 22-22.15/ VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»» приймається,  додається.

4.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Соборній, 2, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Соборній, 2, м. Шпола» приймається,  додається.

 

5.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Лебединській, 13, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Лебединській, 13, м. Шпола» приймається,  додається.

6.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Лозуватській, 127, м.Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Лозуватській, 127, м.Шпола» приймається, додається.

7.Слухали: Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості)» приймається, додається.

 

8.Слухали: Про надання громадянам згод на встановлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на встановлення меж земельних ділянок» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про надання громадянам згод на встановлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про надання громадянам згод на встановлення меж земельних ділянок» приймається, додається.

10.Слухали: Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)»  приймається, додається.

 

11.Слухали: Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в  м. Шпола»  приймається, додається.

12.Слухали: Про розгляд земельних спорів .

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про розгляд земельних спорів»  приймається, додається.

 

13.Слухали: Про вилучення земельних ділянок для городництва з користування громадян.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про вилучення земельних ділянок для городництва з користування громадян»  приймається, додається.

 

14.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

15.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

16.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

17.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

18.Слухали: Про надання гр. Нещадиму О.В. дозволу на викуп земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Привокзальна,12-а, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Нещадиму О.В. дозволу на викуп земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Привокзальна,12-а, м. Шпола»  приймається, додається.

 

19.Слухали: Про передачу СТОВ «Агромай» земельної ділянки в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу СТОВ «Агромай» земельної ділянки в оренду»  приймається, додається.

 

20.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації нормативної  грошової оцінки земельної ділянки .

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації нормативної  грошової оцінки земельної ділянки»  приймається, додається.

 

21.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

22.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 23.12.2017 номер запису 24130250.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 23.12.2017 номер запису 24130250»  приймається, додається.

 

23.Слухали: Про погодження технічної документації щодо поділу земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження технічної документації щодо поділу земельної ділянки»  приймається, додається.

 

24.Слухали: Про відмову ТОВ «ДЛІ і К» у продажі  земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову ТОВ «ДЛІ і К» у продажі  земельної ділянки»  приймається, додається.

 

25.Слухали: Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

26.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

27.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

28.Слухали: Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки»  приймається, додається.

 

29.Слухали: Про поновлення договору оренди землі, який зареєстровано 16.01.2009 номер запису 040979900664.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договору оренди землі, який зареєстровано 16.01.2009 номер запису 040979900664»  приймається, додається.

 

30.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

 

 

Міський голова                                                                             С. Кравченко

 

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту